WeDo 2.0 – це робототехнічна платформа нового покоління, яка допоможе вам перетворити нудну і абстрактну теорію з підручників в яскраву і захоплюючу експериментальну діяльність (ціна навчання: 9500 грн.).

Комплект навчальних матеріалів WeDo 2.0 дозволяє проводити захоплюючу проектну діяльність з учнями 1-4 класів, використовуючи їх навички проектування, конструювання та програмування. Проекти, що входять до комплекту, наочно демонструють учням принципи роботи різних механізмів, фізичних законів або природних явищ. Комплект включає в себе матеріали для реалізації 17 проектів з фізики, біології, географії, дослідження космосу та інженерного проектування, робота над якими може зайняти більше 40 академічних
годин.

За допомогою цих різноманітних проектів, що включають створення проекту, конструювання та програмування автономних роботів, учні дізнаються як пов’язані абстрактні наукові теорії та факти з реальним життям. Діти навчаються аналізувати проблеми, працювати спільно в команді, знаходити унікальні рішення та здійснювати нові відкриття кожен урок.

Курс WeDo 2.0 дозволить вашим учням створювати та програмувати автономних роботів, а Вам – легко інтегрувати ІКТ в повсякденну навчальну практику та разом створювати захоплюючі проектні роботи.

Підготовка вчителів. Ознайомлення з принципами навчання з LEGO®, курсом WeDo 2.0 та набором 45300 , особливостями його викладання за програмою LEGO Education. Тривалість навчання – 6 годин. Група до 5 осіб включно.


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua