Компанія “Інноваційні Освітні Рішення” — офіційний дистриб`ютор LEGO Education в Україні.  Місія компанії – впровадження міжнародних освітніх STEM-програм у навчальні заклади України. Забезпечення навчальних закладів найсучаснішими засобами та технологіями для навчання дітей. Компанія є засновником та організатором фестивалю ROBOTICA та партнером програм FIRST.

Протягом 37 років LEGO Education працює більш ніж у 40 країнах світу. В Україні програма працює з 2008 року. За цей час компанією Інноваційні Освітні Рішення були розроблені та адаптовані навчальні програми для дітей віком від 2 до 18 років. Усі програми акредитовані Міністерством освіти і науки України і рекомендовані до використання у дошкільних та загальноосвітніх  навчальних закладах України.

Основною метою діяльності компанії “Інноваційні Освітні Рішення” є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їх подальшого успішного життя.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • Розробка та адаптація інноваційних навчальних програм, які базуються на використанні освітніх наборів від LEGO Education.
  • Розробка, реалізація методичних та дидактичних матеріалів.
  • Забезпечення навчальних закладів сучасними засобами навчання від LEGO Education та програмним забезпеченням.
  • Навчання, сертифікація та методичний супровід викладачів.
  • Організація та проведення Всеукраїнських олімпіад з робототехніки.
  • Підготовка команд для участі у міжнародних змаганнях з робототехніки.
  • Розвиток мережі Технічних студій «Винахідник».
  • Сприяння впровадженню благодійної програми “Care for Education” (Сприяння освіті) в навчальні заклади України.

Компанія “Інноваційні Освітні Рішення” була організатором дев`ятьох щорічних Всеукраїнських олімпіад з робототехніки, підготувала команди до участі у сімох Всесвітніх олімпіадах з робототехніки. Протягом дев`яти років було відкрито 24 філіали Технічних студій «Винахідник», у яких на сьогодні навчається понад 12000 дітей.

Програма LEGO Education працює у багатьох школах України. Благодійна програма “Care for Education” впроваджена більше ніж у 50-ти навчальних закладах України.

За час роботи компанія “Інноваційні Освітні Рішення” була нагороджена Дипломом Міністерства освіти і наук України та Академії педагогічних наук України за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій, 2009 р, стала дипломантом конкурсу в номінації «Інновації у створенні сучасних засобів навчання», 2009 р, отримала диплом за якісну підготовку команд до участі у Всесвітній олімпіаді з робототехніки (Філіппіни,Маніла, 2010 р)

Технічна студія «Винахідник», підрозділ компанії “Інноваційні Освітні Рішення” визнана переможцем рейтингу франчайзингових мереж у номінації «Краща франшиза у галузі послуг для дітей», 2012 р.

Амбітною метою компанії на найближчі роки є отримання державної підтримки для широкого впровадження програм LEGO Education у навчальні заклади України. Це дасть змогу покращити мотивацію учнів до отримання знань, зробити акцент на викладанні точних наук, покращити якість української освіти в цілому. Завдяки постійній успішній участі українських команд у міжнародних змаганнях утвердити Україну як державу з сильним інтелектуальним потенціалом, лідера у галузі високих технологій.