Ми знаємо, що розвиток соціальних навичок та вміння співпрацювати в дитинстві вкрай важливо, як для успішного навчання дітей у школі, так і для всієї подальшої їх життя. З урахуванням цього, в наших освітніх розробках для дошкільного розвитку ми намагаємося поєднати практичні ігрові методи навчання та групові заняття, що вимагають розвитку комунікативних і творчих компетенцій у малюків.

Ми виділили п’ять ключових освітніх областей навчання. Кожен з наших освітніх наборів та матеріалів розроблений для розвитку однієї з цих областей, разом з тим кожен набір стимулює розвиток дитини відразу в декількох областях, а також тренує його міжпредметні навички та компетенції. Дослідіть пропоновані можливості і дізнайтеся, як, кубик за кубиком, діти інтуїтивно звикають до спільного навчання. Наявність товарів та ціни уточнюйте у відділі продажу Компанії “Інноваційні Освітні Рішення”

qobo Qobo розумний равлик – це програмування для самих найменших розумників. Вже з 3 років діти можуть опановувати STEM навики та вчитися програмуванню у цікавій ігровій формі разом з Qobo.
Детальніше