Lego®  Learning System – це серія рішень, які працюють без проблем разом, щоб забезпечити захоплюючий, практичний досвід навчання науці, технології, інженерії та математики STEM для студентів будь-якого віку. Він поєднує в собі навчальні програми, гармонізовані  зі стандартами навчальні блоки, набори LEGO Education, просте кодування, інтелектуальне обладнання та професійний розвиток педагогів, створюючи безмежні можливості для грайливого навчання STEM. Широкий портфель матеріалів можна знайти за посиланням  https://education.lego.com/

Рішення для викладання та практичного навчання викликають інтерес до STEM, орієнтованих на дошкільну, початкову та середню школу. Вони засновані на LEGO® системі для грайливого навчання в поєднанні з навчальними програмами відповідних навчальних ресурсів. Існує величезний досвід у світі використання цього підходу в реальних навчальних закладах – див  https://www.legofoundation.com/en/learn-how/knowledge-base/%D1%88%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%86%D0%B5%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA-six-bricks-booklet-ukranian-version/.

З навчальними наборами, планами уроків  та матеріалами навчальних програм, інструментами оцінювання та  підготовкою та підтримкою вчителів, можливо допомогти досягти будь-яких цілей навчальної програми та надати інструменти, необхідні для того, щоб навчання надихало, залучало та було ефективним.

Ми приносимо навчання через гру в клас, використовуючи навчальні методи, доведені для поліпшення результатів навчання в когнітивних, соціальних, емоційних, творчих і фізичних областях. Ці грайливі, практичний досвід навчання призводять до розвитку кожного учня, будучи:

1. Радісним
2. Значущим
3. З активним залученням
4. Ітераційним
5. Соціально інтерактивним

Студенти активно експериментують і досліджують, щоб отримати, поглибити і застосувати нові знання і навички, необхідні для успіху в майбутній освіті і кар’єрі. Їм пропонується співпрацювати, коли вони ітерують свої рішення для відкритих завдань, полегшуються і керуються в будь-який час вами, їх учителем. І будьте впевнені – починаючи з ранніх років –  https://education.lego.com/enus/earlylearning#buildconfidence