Ми віримо, що саме в початкових класах закладається фундамент майбутнього успішного навчання. Пропонуючи спеціальні практико-орієнтовані освітні рішення, ми прагнемо заохотити учнів проявляти свою допитливість, творче і критичне мислення, вміння вирішувати нестандартні завдання. Ми намагаємося зробити так, щоб ваші учні щиро полюбили вчитися і вміли домагатися поставлених цілей.

Ми пропонуємо ефективні освітні рішення для ключових предметів початкової школи: рідної або іноземної мови, математики, літературного читання, навколишнього світу, технології, інформатики, риторики, незмінно фокусуючись на розвитку і формуванні найбільш важливих в 21-му столітті компетенцій та умінь.

Усі пропоновані нами методичні матеріали засновані на практичному діяльнісного підходу, який мотивує дітей до вирішення нестандартних завдань, використовуючи свій реальний життєвий досвід крім знань, засвоєних у стінах школи. Наявність товарів та ціни уточнюйте у відділі продажу Компанії “Інноваційні Освітні Рішення”

IES

LEGO® Education BricQ Motion Essential

 

Детальніше

IES

Набори для підготовки до Олімпіади WRO WeDo 2.0

 

Детальніше

IES

Прості Механізми (9689)

 

Детальніше

IES

Набір WeDo 2.0 (45300)

 

Детальніше

IES

Додаткові компоненти WeDo 2.0 і Прості механізми

 

Детальніше

IES

Додаткові компоненти

 

Детальніше

IES

Наука та технологія (9686)

 

Детальніше