25-26 жовтня 2017 року у Кропивницькому відбувся ІІ міжнародний науково-практичний семінар “STEM-ОСВІТА – ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”. Методисти робототехніки компанії “Інноваційні Освітні Рішення” разом з викладачами Кіровоградської льотної академії НАУ(КЛА НАУ) підготували тези на тему: “Концепти навчання основам робототехніки у вишах”.

Нагадаємо, що раніше, у рамках Меморандуму, наші методисти разом з викладачами КЛА НАУ розробили робочу програму з дисципліни “Основи робототехніки” для курсантів професійного спрямування “Авіаційний транспорт”, спеціалізації “Автоматизовані та робототехнічні системи авіаційного транспорту“. Заняття для студентів проводятся на базі освітніх рішень LEGO Mindstorm Education та Tetrix.  Для цього викладачі Льотної академії пройшли підготовку за напрямком “Робототехніка Mindstorms”, а незабаром відбудеться тренінг “Робототехніка Tetrix”.

Меморандум про співпрацю у галузі розвитку ІТ-технологій між компанією “Інноваційні Освітні Рішення” та Кластером “ІТ-Альянс 4.0” був підписаний директором Оксаною Стоєцькою та головою Кластеру Сергієм Неділько, 12 квітня 2017 року, під час фестивалю “ІТ-Альянс 4.0”-2017.