Курс “Прості механізми” знайомить дітей молодшого шкільного віку з основами механіки, зокрема, простими механізмами та механічними передачами руху. У процесі конструювання різноманітних машин (каруселі, атракціону, підйомного крану, візка тощо) учні досліджують роботу шестерень, важелів, шківів та блоків, коліс та осей, зубчастих та ремінних передач руху та ін.

Цей базовий набір, що розрахований на 1 учня, оптимізовано для використання в класі. Він містить все необхідне для проведення яскравого, якісного і веселого уроку. Інноваційна та, водночас, проста і весела методика зацікавлює точними науками змалку. Це значно спрощує процес засвоєння матеріалу, дитина з легкістю зможе пояснити як працює кран, шлагбаум чи катапульта, чому обертання керма приводить до повороту автомобіля тощо.

Окрім деталей до складу комплекту входить 4 друковані інструкції.

Комплект методичних матеріалів російською мовою, включаючи книгу для вчителя з розробленими 12 уроками та робочими листами для учнів в електронному вигляді доступний для скачування з сайту LEGO Educaton. Серед 12 уроків: 4 ознайомчі уроки – для вивчення простих механізмів; 4 наступні заняття – на конструювання та дослідження роботи машин, в яких ці механізми використовуються; 4 підсумкові уроки – творчі заняття на закріплення вивченого матеріалу.

Підготовка вчителів. Ознайомлення з принципом навчання з LEGO®, курсом “Прості механізми” та набором 9689 , особливостями викладання за програмою LEGO Education. Тривалість навчання – 2 години. Група до 5 осіб включно.


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua