Нещодавно, 29 травня 2018 року, відділом робототехніки компанії «Інноваційні Освітні Рішення» було проведено семінар-тренінг “Особливості впровадження шкільного курсу робототехніки”. Захід відбувся у навчально-тренінговому центрі STEM-освіти на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

На тренінгу були присутні вчителі-робототехніки 25 навчальних закладів області, в яких діє обласна програма “Організаційно-педагогічні умови використання робототехніки “LEGO” для розвитку обдарованих дітей”.

В рамках тренінгу було проведено методичну підготовку фахівців за матеріалами Шкільного курсу робототехніки, за Програмою та Матеріалами компанії «Інноваційні Освітні Рішення».

Варто відмітити, що цього разу на допомогу методистам компанії було запрошено асистентів, які є практикуючими педагогами-робототехніками.  Ірина Твердюк вчитель початкових класів Гельмязівської ЗОШ, фахівець з LEGO Education у молодшій школі) провела глибокий розгляд та аналіз Програми курсу за вибором ” Робототехніка” 8-9 кл, яка має гриф МОНУ від 20.03.18.

Оксана Задорожна (доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Льотної академії м. Кропивницький) розповіла про особливості функціонування Центру робототехніки Льотної академії НАУ та курсу робототехніки для студентів ВУЗу і Обласного відділу МАН.

По завершенню семінару-тренінгу його учасники отримали сертифікати від компанії «Інноваційні Освітні Рішення» та комплект методичних розробок для подальшого впровадження в навчальний процес закладів освіти.

Висловлюємо подяку ректору інституту Чепурній Наталії Миколаївні, методисту Богдану Безпоясному та колективу КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за організацію тренінгу та всебічну підтримку робототехнічних ініціатив!

І наостанок зазначимо, що найближчим часом керівництво Черкащини планує забезпечити освітніми рішеннями LEGO Education ще 8 шкіл області.

[envira-gallery id=”1594″]