27-28 серпня 2018 року, спеціалісти робототехніки компанії «Інноваційні Освітні Рішення» підготували ще 5 викладачів Полтавщини (Великобудищанська спеціалізована школа та Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім Є.П.Кочергіна) за напрямком “Шкільного курсу робототехніки”. Захід відбувся на базі STEM школи INVENTOR м. Київ.

В рамках тренінгу було проведено методичну підготовку фахівців за матеріалами Шкільного курсу робототехніки, за Програмою та Матеріалами компанії «Інноваційні Освітні Рішення».

Традиційно на допомогу методистам компанії було запрошено асистента, який є практикуючним педагогом-робототехніком.  Ірина Твердюк вчитель початкових класів Гельмязівської ЗОШ, фахівець з LEGO Education у молодшій школі) провела глибокий розгляд та аналіз Програми курсу за вибором ” Робототехніка” 8-9 кл, яка має гриф МОНУ від 20.03.18.

По завершенню семінару-тренінгу його учасники отримали сертифікати від компанії «Інноваційні Освітні Рішення» та комплект методичних розробок для подальшого впровадження в навчальний процес закладів освіти.

Висловлюємо подяку усім учасникам тренігу: Геращенко Ользі Василівні та Геращенку Олександру Вікторовичу – вчителям Великобудищанської спеціалізованої школи;
Хоменко Людмилі Іванівні, Британ Тетяні Василівні, Мотрію Сергію Петровичу – вчителям Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім Є.П.Кочергіна;

Окрема подяка директорам Великобудищанської спеціалізованої школи – Геращенку Олександру Вікторовичу та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім Є.П.Кочергіна – Беседі Ользі Григорівні за оптимізм, віру у справу та всебічну підтримку робототехнічних ініціатив!