3 грудня у ДНЗ «Попелюшка», що в м. Горішні Плавні, відбувся майстер-клас для вихователів-методистів дитячих садочків. Провела його компанія «Інноваційні освітні рішення» за участі її директорки Оксани Стоєцької. Представники дошкільної освіти дізналися, як потрібно впроваджувати робототехніку у своїх навчальних закладах.

«Компанія «Інноваційні освітні рішення» є офіційним дистриб`ютором LEGO Education в Україні. – розповідає Оксана Стоєцька. – Наша головна мета –  впровадити міжнародні освітні STEM-програми у навчальні заклади. LEGO Education дає можливість дітям від 3-х років розпочати знайомство з робототехнікою. В освітніх розробках для дошкільного розвитку поєднано практичні ігрові методи навчання та групові заняття, що вимагають розвитку комунікативних і творчих компетенцій у малюків. Робототехніка у ранньому віці стимулює розвиток дитини відразу в кількох сферах, а також тренує міжпредметні навички та компетенції. LEGO Education дає можливість долучитися до передових технологій із раннього віку, розкрити свої таланти й бути щасливими».

Окрім того, «Інноваційні освітні рішення» спільно з компанією VRobot провели семінар із робототехніки у віртуальній реальності в кіберцентрі Горішніх Плавнів та презентували власний проект, аналога якому в світі не існує.

«Це унікальна технологія. Подібної не існує, – запевняє пані Оксана. – Ви можете конструювати робота та програмувати його у віртуальній реальності. А також проводити експерименти та змагатися у цьому середовищі».

Віртуальна реальність сьогодні розвивається стрімкими кроками. Олег Полінчук, директор компанії VRobot, додає: «За допомогою віртуальної реальності ви зможете взяти участь у семінарі і на власні очі побачити, як створюються ігри. Є спеціальний додаток для телефонів, куди приходить повідомлення, що, до прикладу, в Каліфорнії відбудеться захід із розробки комп’ютерних ігор. Реєструєтеся, за допомогою окулярів VR ви переміщаєтеся туди, де проходить сам семінар. Бачите аватари інших людей і можете з ними спілкуватися».

Також учасники семінару мали змогу самостійно сконструювати робота у віртуальній реальності та запрограмувати його. Кажуть, отримали незабутні враження. Спробував свої сили у VR і прогресивний міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.

«Передати свої враження словами дуже складно, – каже пан Дмитро. – Кожному обов’язково потрібно це спробувати і відчути. Коли ти бачиш свої руки у віртуальній реальності і натискаєш на різні кнопки, виконуєш різні команди, то це дуже-дуже цікаво».

Компанія «Інноваційні освітні рішення» продовжує впроваджувати STEM-програми в освітню систему України. Адже за сучасними технологіями – майбутнє. А майбутнє – це наші діти!