Шановні керівники закладів, вчителі та зацікавлені батьки!

Нещодавно, “Програма курсу за вибором «Робототехніка» для учнів 8-9 класів“, розроблена колективом  спеціалістів-робототехніків комапанії “Інноваційні Освітні Рішення”, була схвалена для використання в загальноосвітніх навчальних закладів, Комісією з трудового навчання та креслення Науково-методичної Ради з питань освіти МОН.

Зразок програми доступний за цим посиланням.

Найближчим часом програма буде розміщена на сайті МОН і доступна для користувачів.

Представлена програма курсу за вибором «Робототехніка» відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної середньої освіти. Реалізація навчання за даною програмою спрямована на формування предметної інформаційно-комунікаційної та ключової компетентності.

Курс за вибором «Робототехніка» передбачає допрофільну підготовку учнів 8-9-их класів загальноосвітніх навчальних закладів із інформаційно-технологічного та технологічного профілів, розрахований на 140 годин (із розрахунку 2-ох спарених годин на тиждень). Разом з тим, за наявності умов у навчальному закладі та відповідною підготовкою учнів, навчання зазначеним курсом можна розпочинати з шостого класу.

Програма побудована за принципом «від простого до складного» і розрахована на вивчення усіх доступних у наборі сенсорів і моторів, а також охоплено більшість можливостей програмування роботів. Програмовий матеріал  у кожному класі   завершується творчою роботою з створення власної моделі з 3D моделюванням.