Курс «Наука та технологія» (ціна курсу: 9500 грн.) включає в себе додаткові розділи – “Пневматика” та «Відновлювальні джерела енергії».

Набір «Пневматика» відкриває чудову можливість вивчати науку про стиснуте повітря на базі набору «Наука та технологія», конструюючи моделі з реального життя. Цей набір містить завдання для створення 14- ти основних моделей, 4-х головних моделей та 8-х творчих моделей. Набір розроблений для використання в класах під час уроків з фізики, технологій або під час гурткових занять. В посібнику для вчителя ви знайдете всю необхідну інформацію, корисні поради і пояснення, необхідні для роботи в класі і підготовки дітей до захопливої науково –технічної творчості.

Набір 9688 «Відновлювальні джерела енергії» призначений для вивчення різних типів енергії та дослідження принципів отримання електроенергії від відновлювальних джерел енергії — енергія Сонця, вітру та потоку води. Виконуючи завдання учні досліджують можливість генерування, передачі та зберігання енергії, отриманої з різних джерел, а також взаємодію між енергією, роботою та потужністю.

У процесі роботи з набором учні засвоюють такі фізичні поняття як енергія, робота, потужність, ефективність, сила струму та ін.

У нотатках для вчителя ви знайдете всю необхідну інформацію, корисні поради і пояснення, необхідні для роботи в класі.

Підготовка вчителів. Ознайомлення з принципами навчання за програмою LEGO Education. Розгляд особливостей викладання курсу “Наука та технологія” та набору 9688 . Тривалість навчання – 4 години. Група до 5 осіб включно, після проходження навчання з курсу Наука та технологія (Частини 1 і 2).


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua