Замовити набір

 

Опис
Вік: 5-12
Артикул: 41451
Ціна: 549
Назва: Хмарний автомобіль Unikitty™
Політай разом з Унікітті на хмарному автомобілі з набору 41451 серії LEGO® Unikitty™!, розсіюючи іскристу речовину над королівством. Розкручуй сонячний пропелер і приземляйся в парку, де ти зустрінеш Жуужжу й Кубиковедмедя біля водяного фонтану. Кубиковедмідь із радістю поділиться з усіма своїм печивом. А тепер час летіти назад у небеса й насолоджуватися краєвидами Унікоролівства в цей щасливий день!
Вік: 5-12
Артикул: 41452
Ціна: 549
Назва: Триколісний мотоцикл принца Паппікорна
Розсікай простори Унікоролівства на триколісному велосипеді принца Паппікорна з набору 41452 серії LEGO® Unikitty™!. Швидка їзда – це так весело! Допоможи його друзям Діно та Кік-Фліпу не падати духом, доки принц Паппікорн стріляє іскристою речовиною, поширюючи щастя на своєму шляху. Зупинись і перекуси чимсь смачненьким. У Діно є коробка з піцою, морозиво та м’ячик для цікавої гри. Після цього сідай на триколісний велосипед і гайда до нових пригод!
Вік: 5-12
Артикул: 41453
Ціна: 999
Назва: Вечірка
Це набір «Вечірка в Унікоролівстві» серії LEGO® Unikitty™! (41453), і наші улюблені друзі розважаються на повну! Підкори танцювальний майданчик з Унікітті та її ватагою, а принц Паппікорн забезпечить музичний супровід у кабінці ді-джея. А хто це запросив Майстра Хмура? Місія Унікітті очевидна. Допоможи їй забезпечити перемогу радості та не дозволити нікому зіпсувати вечірку. Саме час закотити гігантський іменинний торт для всіх друзів. Такі вечірки влаштовує лише Унікітті!
Вік: 5-12
Артикул: 41454
Ціна: 1349
Назва: Лабораторія доктора Фокса
Проводь нескінченні експерименти з набором «Лабораторія доктора Фокса» серії LEGO® Unikitty™! (41454), щоб забезпечити для міста вдосталь іскристої речовини. Постав Ріка в сканер, проведи екстракцію його іскристої речовини та помісти її в контейнери. Оглянь Унікітті на столі та підніми її маніпулятором. Почисти до блиску поліролем ріг принца Паппікорна, а потім допоможи доктору Фоксу та його роботу-помічнику впорядкувати на дошці результати досліджень. Коли рівень іскристого пилу занадто низький, вистрели з дивовижного пістолета зі зменшувальним променем!
Вік: 5-12
Артикул: 41455
Ціна: 1349
Назва: Коробка кубиків для творчого конструювання «Унікоролівство»
Відкривай коробку кубиків для творчого конструювання «Унікоролівство» серії LEGO® Unikitty™! (41455) та втілюй у життя радість і творчий запал Унікітті. Виконуючи інструкції, побудуй своїх улюблених героїв телевізійного мультсеріалу «Унікітті». Скоро ти зможеш створювати фігурки за власним дизайном! Інструкції також є для будівництва різних місць і сцен з усіх куточків королівства, зокрема Замку Унікітті. Конструюй і розвивай свою уяву! З цією спеціальною коробкою кубиків розвагам і задоволенню немає кінця!
Вік: 7-12
Артикул: 41456
Ціна: 1349
Назва: Веселий ярмарок в Унікоролівстві
Насолоджуйся радісним днем разом із Унікітті, принцом Паппікорном та їхніми друзями з набором «Веселий ярмарок в Унікоролівстві» серії LEGO® Unikitty™! (41456)! Верещи від захоплення, стрімко з’їжджаючи з гірки, а потім покрутися на кріслі-гойдалці, щоб аж запаморочилося в голові. Придбай сувеніри в магазинчику або купи морозиво у крамничці. Та не забудь прокататися на електромобілях. Шкода, що цей сповнений розваг день мусить закінчитись!
Вік: 5-12
Артикул: 41775
Ціна: 129
Назва: Unikitty™!, Колекційні серії 1
Занурюйся в чудовий іскристий світ Унікітті з ексклюзивними колекційними фігурками Unikitty™! Collectibles Series 1 (41775). Поглянь на Унікітті та Принца Паппікорна з абсолютно іншого боку! До кожної фігурки додається підставка-хмарка та листівка для колекціонера. Збери всі 12 фігурок та обмінюйся ними з друзями. Хто чекає на тебе в наступному таємничому мішечку?