Опис
Вік: 16+
Артикул: 75192
Ціна: 24999грн
Назва: Millennium Falcon™ (Сокіл Тисячоліття)
Легендарний «Сокіл тисячоліття» серії LEGO® Star Wars щойно приземлився! Супершвидкий кореліанський зореліт Хана Соло складається з 7500 елементів і має круті деталі та класні функції. Тебе вразять витончені нюанси корпуса, тарілка антени, верхні та нижні чотириствольні лазерні гармати, 7 шасі, вантажний пандус, що опускається, та прихована бластерна гармата. Посади чотири міні-фігурки в кабіну зі знімним куполом та відкрий зовнішні панелі, щоб отримати доступ до надзвичайно деталізованого двигуна. У головному відсіку є чотири крісла для міні-фігурок, голографічна гра «Дежарік», інженерний модуль з обертовим кріслом для міні-фігурки, а також прохід із декоративним містком. Перейди у хвостовий відсік, щоб стежити за роботою гіпердвигуна з консолі. Окрім цього, є ще прихований відсік у трюмі, два люки для рятувальних капсул, драбина до крісла артилериста та знімна панель фюзеляжу з повністю обертовою чотириствольною лазерною гарматою. Постав «Сокіл тисячоліття» поруч із улюбленими наборами, він стане досконалим доповненням кожної колекції... а коли ти вже вирішиш, що краще й бути не може, висади команду, зміни антену і створи або класичну версію «Сокола тисячоліття», або версію з Епізодів VII та VIII. Сила могутня із цим набором!
Вік: 6-12
Артикул: 75193
Ціна: 299грн
Назва: Millennium Falcon™ Microfighter (Мікровинищувач: «Сокіл Тисячоліття»)
Приготуйся до мікробитви проти флотилії Першого Ордену на мікровинищувачі «Сокіл тисячоліття»! Посади вгорі Чубаку, заряди подвійні шипові шутери і приготуйся до бою!
Вік: 6-12
Артикул: 75194
Ціна: 299грн
Назва: First Order TIE Fighter™ Microfighter (Мікровинищувач: Винищувач TіАйІ Першого Ордену)
Не спускай очей з Опору на цьому супершвидкому мікровинищувачі TIE Першого ордену! Сядь у крісло пілота, заряди маневрені ракети і мчи у битву!
Вік: 6-12
Артикул: 75195
Ціна: 599грн
Назва: Ski Speeder™ vs. First Order Walker™ Microfighters (Мікровинищувачі: летючий мотоцикл проти ходуна Першого Ордену)
Забезпеч перемогу над Першим Орденом на супершвидкому летючому мотоциклі Опору, проти вас – потужний ходун Першого Ордену! Посади водіїв Опору і Першого Ордену в кабіни, заряди шипові шутери і приготуйся до неймовірних пригод. Бій стане ще захопливішим завдяки міні-окопу із додатковим шиповим шутером та боєприпасами!
Вік: 6-12
Артикул: 75196
Ціна: 599грн
Назва: A-Wing™ vs. TIE Silencer™ Microfighters (Мікровинищувачі: A-Вінг проти Тихохода TіАйІ)
Влаштуй бій у глибокому космосі між Тихоходом TIE Кайло Рена та A-wing Опору! Посади міні-фігурки на кораблі, заряди маневрені ракети і поринь у битву. До набору також входить міні-станція технічного обслуговування, щоб підтримувати кораблі в бойовій формі. Удачі, воїне!
Вік: 6-12
Артикул: 75197
Ціна: 469грн
Назва: First Order Specialists Battle Pack (Бойовий комплект фахівця Першого Ордену)
Надішли підкріплення з бойовим комплектом фахівця Першого Ордену! Посади кулеметника Першого Ордену на місце, заряди пружинний шутер, поверни турель і прицілься. Охороняй гармату разом із могунтіми штурмовиками-карателями Першого ордену™ та їхніми лазерними сокирами. Чи здолаєш ти Опір? Вирішувати тобі…
Вік: 6-12
Артикул: 75198
Ціна: 469грн
Назва: Tatooine™ Battle Pack (Татуїнський бойовий комплект)
Ремонтуй дроїдів на планеті Татуїн за допомогою татуїнського бойового комплекту! Посади дроїда в машину технічного обслуговування і поремонтуй його, використовуючи інструменти. Однак стережися тускенського рейдера! Відкрий вогонь із шипових шутерів, перш ніж він наблизиться, і змусь його тікати!
Вік: 7-12
Артикул: 75199
Ціна: 999грн
Назва: General Grievous' Combat Speeder (Бойовий прискорювач генерала Грівуса)
Вирушай на швидке завдання проти майстра Вінду на борту бойового прискорювача генерала Грівуса! Постав його за пультом керування, заряди пружинні шутери і вперед. Знайшовши майстра джедая, витягни світловий меч і поринь у захопливу дуель!
Вік: 7-12
Артикул: 75200
Ціна: 999грн
Назва: Ahch-To Island™ Training (Острівне навчання на Ач-то)
Тренуйся з Рей у гірському будиночку на Ач-то. Відточуй навички володіння світловим мечем і розрізай валун! Послухай біля вогнища про шлях джедая, а тоді розклади постіль та добре відпочинь перед новим днем і новим тренуванням!
Вік: 8-14
Артикул: 75201
Ціна: 1999грн
Назва: First Order AT-ST™ (ЕйТі-ЕсТі Першого ордену)
Допоможи Фіннові, Роуз і BB-8 захопити недобудований AT-ST™ Першого ордену! Застрибуй на підйомник в ангарі і видерись на ходун. Поверни турель за допомогою колеса, зігни ноги і йди. Потім пробий собі шлях до втечі пружинними шутерами, перш ніж прибуде підкріплення! Чи вдасться капітанові Фазмі затримати наших героїв? Їхня доля в твої руках!
Вік: 9-14
Артикул: 75202
Ціна: 2599грн
Назва: Defense of Crait™ (Оборона Крейта)
Підготуй летючий мотоцикл Опору до визначного бою проти Першого Ордену на базі Опору! Посади бійця за лазерну гармату і шиповий шутер в окопі й контролюй ситуацію з вежі центру керування. Заряди пружинні шутери мотоцикла й перевір двигун. А коли ворог наблизиться, посади По в кабіну і вирушай у відважну місію. Забезпеч вам перемогу, відважний воїне Опору!
Вік: 7-12
Артикул: 75204
Ціна: 1299грн
Назва: Sandspeeder™ (Піщаний прискорювач)
Мчи планетою-пустелею на піщаному прискорювачі! Посади пілота і кулеметника в кабіну й опусти купол. Стріляй із пружинних шутерів і збий конденсатор. Із піщаним прискорювачем герої Опору завжди готові діяти!
Вік: 8-14
Артикул: 75205
Ціна: 1699грн
Назва: Ahch-To Island™ Training (Острівне навчання на Ач-то)
Тусуйся у найнебезпечнішому барі Татуїна – в Мос-Ейслі. Припаркуй капсулу Ubrikkian 9000 біля входу. Допоможи Ханові Соло скинути з місця Ґрідо, не привертаючи уваги піщаного штурмовика. Вуер має стежити за порядком і подавати напої в барі. Звичайний день у барі в Мос-Ейслі!
Вік: 6-12
Артикул: 75206
Ціна: 499грн
Назва: Jedi™ and Clone Troopers™ Battle Pack (Бойовий набір "Джедаї і бійці-клони")
Поринь у битву з Кі-Аді-Мунді, Баррісс Оффі та клонами. Чотири озброєні бійця і класний прискорювач із шиповими шутерами – цей бойовий загін повністю готовий до бою з армією дроїдів!
Вік: 6-12
Артикул: 75207
Ціна: 499грн
Назва: Ahch-To Island™ Training (Острівне навчання на Ач-то)
Вік: 7-12
Артикул: 75208
Ціна: 999грн
Назва: Yoda’s Hut (Хатина Йоди)
Тренуйся разом із Люком у таємній схованці Йоди на Дагобі. Врівноважуй ящики за допомогою Сили і зроби стійку на одній руці, щоб продемонструвати Люкові здібності. Підстрибни в повітря з Йодою на спині та розгойдайся на ліані, як справжній джедай! А коли западе темрява, відпочинь, щоб набратися сил перед новим днем важкого тренування... і обережніше, поблизу зачаїлася змія!
Вік: 7-12
Артикул: 75209
Ціна: 999грн
Назва: Han’s Landspeeder™ (Всюдихід Хана)
Подорожуй із Ханом Соло та Кі’рою на швидкісному всюдиході. Відкрий капот і перевір двигун за допомогою гайкового ключа. Відкрий задній відсік і сховай секретний вантаж. Розвантаж боєприпаси і перезаряди бластери. А тоді застрибуй в кабіну і мчи назустріч захопливим пригодам... Та стережися ненажерливого корелаінського хаунда!
Вік: 8-14
Артикул: 75210
Ціна: 1699грн
Назва: Moloch’s Landspeeder™ (Всюдихід Молоха)
Переслідуй здобич разом із головою банди Молохом на його всюдиході! Завантаж зброю, заряди багатозарядні шипові шутери і вперед. А коли помітиш здобич, допоможи Реболтові спустити хаундів, перш ніж та втече! Ніхто не жартує із могутнім Молохом!
Вік: 9-14
Артикул: 75211
Ціна: 2389грн
Назва: Imperial TIE Fighter™ (Імперський винищувач TіАйІ)
Допоможи Ханові Соло і Тобіасові Беккету врятуватися від імперського винищувача TIE! Чи вдасться тобі прокрастися повз штурмовика і втекти, перш ніж пілот винищувача TIE відкриє вогонь із потужних шутерів? Усе залежить від тебе!
Вік: 9-14
Артикул: 75212
Ціна: 5799грн
Назва: Millennium Falcon™ (Сокіл Тисячоліття)
Перехитруй лихого наглядача Квея Толсейта й тікай із Кессельських шахт на борту дивовижного «Сокола тисячоліття»! Сідай у кабіну і виконуй складні маневри. Ставай за лазерну гармату і відстрілюйся від переслідувачів. А тоді перевір гіпертягу і будь готовий до стрибка у безпечне місце, а якщо стане надто гаряче, тікай на рятувальній капсулі! Після таких емоцій Хан та його друзі можуть дозволити собі посидіти в барі зі склянкою, доки Чубакка виграє в дежарік. А тоді час лягати і з чистим сумлінням виспатися в каюті найшвидшого зорельота галактики!
Вік: 8-14
Артикул: 75533
Ціна: 999грн
Назва: Boba Fett™ (Боба Фетт)
Постав мисливця за головами Бобу Фетта в бойову стійку і вперед! Повертай антену й опускай її, щоб засікти здобич. Заряди пружинну гвинтівку-бластер і злітай на реактивному ранці із вбудовною маневреною ракетою.
Вік: 9-14
Артикул: 75533
Ціна: 1199грн
Назва: Darth Vader™ (Дарт Вейдер)
Прав галактикою разом із Дартом Вейдером! Вдягай плащ і хапай червоний світловий меч. Постав його в бойову стійку і поверни коліщатко, щоб спрямовувати його руки. Коли битву завершено, зніми шолом Темного Лорда і покажи його налякане лице!
Вік: 8-14
Артикул: 75535
Ціна: 999грн
Назва: Han Solo™ (Хан Соло)
Здолай галактичних негідників разом із Ханом Соло! Візьми його величезний бластер із пружинним шутером та прикріпи до стегна бластерний пістолет. Тоді постав його в бойову стійку і будь готовий до активного ведення вогню!
Вік: 7-14
Артикул: 75536
Ціна: 999грн
Назва: Range Trooper™ (Піхотинець-універсал)
Уперед до бою із цим неймовірним піхотинцем-універсалом! Уяви, що активуєш його магнітні берці і наведи потужний пружинний шутер. Тоді постав його в бойову стійку і будь готовий до дій!
Вік: 8-14
Артикул: 75537
Ціна: 999грн
Назва: Darth Maul™ (Дарт Мол)
Мерщій до бою із легендарним Дартом Молом! Стисни унікальний двосторонній світловий меч і поверни колесо на його спині, щоб розпочати нестримну атаку! У Лорда Ситхів плащ із тканини, жахливі роги і червоне лице!