Замовити набір

 

Опис
Вік: 7-14
Артикул: 72001
Ціна: 699грн
Назва: Підйомна боємашина Ланса
Готуйся протистояти Цезарю та його злому білкоботу, Кібербайтеру Деннісу. Скористайся підйомною боємашиною Ланса, щоб завадити їхньому плану заразити Найтон техноінфекцією Монстрокса. Перемикайся в режим атаки та не дай Кібербайтеру Деннісу вистрелити заразним критером! Набір містить 3 щити для сканування сил NEXO: «Динамітомет», «Алмазний спис» і силу Мерлока «Спис Мерлока».
Вік: 7-14
Артикул: 72002
Ціна: 699грн
Назва: Двійникатор
Готуйся до подвійних проблем — допоможи Ааронові подолати злих близнюків! Стріляй з арбалета та розтрощи Двійникатор, перш ніж вони розділяться на 2 літальних апарата. Обережно з летючими критерами Фреда та Поли. Застрели їх, перш ніж вони заразять Найтон жахливою техноінфекцією Монстрокса. Набір містить 2 щити для сканування сил NEXO: «Гамма-випромінювання» та силу Мерлока «Арбалет Мерлока».
Вік: 8-14
Артикул: 72003
Ціна: 999грн
Назва: Бомбардувальник «Берсеркер»
Остерігайся злого летючого ока! Занадто пізно... Бомбардувальник «Берсеркер» помітив Мейсі та запустив Робобайтера в костюмі Вайро, що стріляє інфікованими критерами. Активуй реактивний ранець Мейсі та здіймайся високо в небеса для нападу у стилі LEGO® NEXO KNIGHTS™. Зупини інфекційну повітряну атаку бомбардувальника «Берсеркер» руйнівною булавою та врятуй королівство Найтона. Набір містить 2 щити для сканування сил NEXO: «Удар із небес» та силу Мерлока «Булава Мерлока».
Вік: 8-14
Артикул: 72004
Ціна: 1349грн
Назва: Бій техномагів
Упіймай Монстрокса, перш ніж він зруйнує робота Клея своєю згубною техноінфекцією! Помісти Клея в його надійний бойовий костюм і керуй цим потужним роботом із гігантським мечем, якого захищає шестизарядний швидкісний шутер і додаткова підтримка від Мерлока 2.0. ззаду. Наздожени Монстрокса на його приземистих ніжках і зупини Інфектобайтера та його помічника Кібербайтера, щоб їм не вдалося поширити цифрову інфекцію по всьому королівству. Набір містить 3 щити для сканування сил NEXO: «Смерч», «Дракон джунглів» і силу Мерлока «Меч Мерлока».
Вік: 8-14
Артикул: 72005
Ціна: 1699грн
Назва: Лук-Х Аарона
Напади з повітря на Ванбайтера №307 і Кібербайтера на стрілольоті Аарона! Прицілься та запускай маневрені ракети, проте остерігайся критерів! Спустися нижче та скинь лицарський рейдер Робіна в місце поєдинку, щоб той наздогнав Кібербайтера. І в повітрі, і на землі лицарів LEGO® NEXO KNIGHTS™ не зупинити! Набір містить 3 щити для сканування сил NEXO: «Страхітливий гарбуз», «Наступ гусей» і силу Мерлока «Молот Мерлока».
Вік: 8-14
Артикул: 72006
Ціна: 1999грн
Назва: Пересувний арсенал Акселя
Приводь у дію пересувний арсенал Аксла та знищ ворога! Джестро об’єднав зусилля з героїчним лицарем Акслом, щоб допомогти йому подолати Ванбайтера №407 і Мегабайтера. Стріляй маневреними ракетами з танка та запускай джестроліт для перемоги над глайдером Вайро. Опусти підйомний міст, випусти Мисливця на критерів і впіймай їх, доки вони не заразили Найтон техноінфекцією! Набір містить 3 щити для сканування сил NEXO: «Убивчий ритм», «Овації» і силу Мерлока «Сокира Мерлока».