Замовити набір

 

Опис
Вік: 12+
Артикул: 21137
Ціна: 7999грн
Назва: Гірська печера
Стрибай у вагонетку та мчи вниз по хвилястих рейках у темних тунелях Гірської печери, повної летючих мишей. Потім піднімися на спеціальному ліфті для вагонеток, що працює на червоному пилу, на вершину гори та знову вирушай униз, підірвавши скелю динамітом. Активуй багатопозиційний світловий кубик, щоб освітити спаунер із павуками, стіну з червоного пилу, світильник Джека, прихисток для першої ночі, піч, лаву або навіть смолоскип, що підсвічує вхід у печеру. Викопай сім різних видів руди та побийся з юрбою ворожих мобів: печерним павуком, вовком, вовченям, слимаком, маленькими слимаками, зомбі, ендерцем, скелетом і зарядженим мобом Кріпером, що володіє супервибуховою силою. Приготуйся до захоплюючих пригод LEGO® Minecraft™!
Вік: 6-14
Артикул: 21138
Ціна: 549грн
Назва: Баштан
Зроби морквину на держаку, осідлай свиню і вирушай на баштан. Вирощуй моркву, кавуни й картоплю, збирай врожай, та продай скибку кавуна селянинові. Вивісь прапор і розважайся, працюючи на фермі. Однак стережись, поблизу вештається вибуховий Кріпер! Відчуй на дотик пригоди LEGO® Minecraft™ завдяки цьому набору LEGO.
Вік: 6-14
Артикул: 21139
Ціна: 549грн
Назва: Битва у Нижньому світі
Вдягай залізні обладунки, хапай зачаровану сокиру і вирушай до страхітливого Нижнього світу. Уникай зомбі-свинолюдини та зійдися у двобої зі скелетом-висушувачем і маленьким лавовим кубом. Підірви пекельний камінь динамітом і добудь блок магми. Звичайнісінькі будні героя LEGO® Minecraft™!
Вік: 7-14
Артикул: 21140
Ціна: 699грн
Назва: Курник
Збудуй унікальний курник серії LEGO® Minecraft™ із загоном, у якому відкриваються дверцята, прапором і чудовим піднятим сідалом, звідки яйця потрапляють безпосередньо в скриньку. Замани курей до загону за допомогою зерна, а тоді приручи вовка, скориставшись кісткою, і посади його стерегти птицю. Збирай яйця і пір'я, та приготуй вечерю на печі.
Вік: 7-14
Артикул: 21141
Ціна: 699грн
Назва: Печера зомбі
Вдягай шолом, хапай залізне кайло і вирушай у повну кажанів печеру зомбі, із драбиною і піччю. Скористайся динамітом, щоб пробити собі шлях. Здолай зомбі і його швидкого малюка. Добудь вугілля, червонокамінь, золоту й діамантову руду, та стережися сипкого гравію! А на завершення віднови сили, поласувавши смачним печивом Minecraft™. Приготуйся до захоплюючих пригод LEGO® Minecraft!
Вік: 8+
Артикул: 21142
Ціна: 1299грн
Назва: Гірська печера
Ти натрапив на іглу, навколо якого в пошуках їжі бродять білий ведмідь із ведмежам. На цій чудовій базі є факел із червонокаменем, затишне ліжко, верстат і піч. Візьми вудочку і злови щось в океані на обід, а тоді скористайся будівельними вміннями LEGO® Minecraft™ і збудуй автоматичний стрілостріл, щоб захиститися від приблуд, що вештаються поблизу у снігах.
Вік: 8+
Артикул: 21143
Ціна: 1699грн
Назва: Портал у Нижній світ
Вдягай шолом та обладунки і бери в руки алмазний меч. А тоді застрибуй у вагонетку й вирушай у подорож крізь портал у Нижній світ. Оминай малюка зомбі-свинолюдини та небезпечний маленький лавовий куб, та не потрап під потік лави, пересуваючись цією небезпечною територією. Здолай страхітливого літаючого іфрита, гаста, що стріляє вогняними кулями, і добудь осяйний світлокамінь. Приготуйся до бою!
Вік: 8+
Артикул: 21144
Ціна: 1999грн
Назва: Фермерський будиночок
Об'єднайся з Алексом і збудуйте чудовий фермерський будиночок над річкою, покритий очеретом та затишний і вмебльований всередині. Розвісь прапори, щоб позначити грядки з морквою, пшеницею і буряком, збудуй загін для поросятка, та познач моби на фермі кованими бляшками. Захищай врожай від голодних кролів, пакуй сіно для віслюка і перевозь врожай у сідельних сумках. Однак стережися скелета, що виходить, щойно настають сутінки!