qobo

Qobo розумний равлик – це програмування для самих найменших розумників. Вже з 3 років діти можуть опановувати STEM навики та вчитися програмуванню у цікавій ігровій формі разом з Qobo.

Під час занять з равликом легко пізнавати оточуючий світ, знайомитись із елементарними математичними поняттями, вправлятись у встановленні послідовностей, причинно-наслідкових зв’язків, складанні простих алгоритмів. Граючи з ним, діти спілкуються між собою, вчаться висловлювати власні припущення, обґрунтовувати їх, рахуватись з думкою інших. А головне усі отримані знання дошкільнята застосовують на практиці: тут і зараз, програмуючи Qobo і отримуючи результат.

Робо-равлик програмується за допомогою активних карток-блоків. Кожна картка представляє собою просту команду. Наприклад, уперед, вправо, вліво. Діти розкладають картки на гральному килимку, створюючи програму рухів та завдань для Qobo. У такий простий спосіб дошкільнята вчаться орієнтуватись у просторі, визначати напрям руху відносно себе та відносно інших предметів.

На гральному килимку зображено 5 відомих у всьому світі споруд/пам’яток архітектури: Велика Китайська стіна, Американська Статуя Свободи, Часова вежа Біг- Бен, Сіднейський оперний театр та Ейфелева вежа. Завдяки цим зображенням дітям можна розповісти цікаві факти пов’язанні з цими спорудами, вивчити у яких країнах вони розташовані, якими мовами розмовляє населення тих країн і побудувати власний туристичний маршрут від однієї споруди до іншої.

За допомогою основних 7 різнокольорових карток діти вивчатимуть кольори. Равлик Qobo змінює колір своєї мушлі, потрапляючи на картку певного кольору, після чого продовжує рух вперед.

Qobo – любить танцювати, вміє співати, та змінювати кольори. Він може змінювати мелодії, сигналити як поїзд або поліцейська машина, а ще він всміхається, коли його торкають за носик. Він готовий гратись завжди!

Гру можна продовжити, використовуючи книжку, в якій додатково пропонуються 16 занять. Заняття розроблені таким чином, що кожного разу використовуються нові додаткові картки. Завдання стають цікавішими і складнішими у кожному наступному уроці. 

У набір входить розумний равлик Qobo, мапа-килимок, 30 карток-блоків для програмування, USB-кабель та книжка з 16-ма додатковими завданнями.

Технічні характеристики

Розміри: 94,6 x 61,5 x 75 мм.
Вага: 160 г.
Ємність батареї: 1100 mAh.
Час роботи: приблизно три години (при довготривалійгрі).
Температура навколишнього середовища: -10C до + 40’C.
Порт: Micro USB.
Робоча напруга: від 3 В до 4,1 В.
Споживання струму: 300 мА.

Заряджати можна за допомогою USB-кабелю через комп’ютер чи телефон. Червоний індикатор блимає під час зарядки, зелений – горить після завершення.

Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua