Замовити набір

 

Опис
Вік: 6-12
Артикул: 75926
Ціна: 899грн
Назва: Конструктор Погоня за птеранодоном
Замовити набір
Час евакуюватися! Птеранодона потрібно рятувати від виверження вулкана, тож посади Оуена та слідопита у швидкісний джип і мчи островом Нублар на допомогу. Забери яйце і вистріли із сіткостріла, щоб спустити динозавра на землю. Тоді приспи його транквілізатором і приготуйся до наступного завдання!
Вік: 6-12
Артикул: 75927
Ціна: 1349грн
Назва: Конструктор Втеча стигомолоха з лабораторії
Замовити набір
Спрацювала сигналізація! Стигомолох вибрався на волю. Допоможи йому прорватися крізь двері лабораторії та влаштувати гармидер, переверни робочу станцію, розбий вікно і мерщій давай драпака. Охоронець не повірить власним очам, коли помітить, що на нього біжить стигомолох, тож викликай підмогу!
Вік: 6-12
Артикул: 75928
Ціна: 1699грн
Назва: Конструктор Переслідування на вертольоті Блу
Замовити набір
Стережися пастки! Надто пізно: Вітлі та пілот заманили Блу до клітки, залишивши там їжу. Застрибуй на квадроцикл і мчи за динозавром, другом Оуена, перш ніж браконьєри втечуть із ним на вертольоті. Зупини їх, стріляючи з арбалета, звільни динозавра й забери вкрадені яйця. Та стережися потужних шестизарядних шутерів вертольота!
Вік: 6-12
Артикул: 75929
Ціна: 2699грн
Назва: Конструктор Втеча від карнотавра у гіросфері
Замовити набір
Тікай! На острові Нублар стає дедалі гарячіше: вулкани починають вивергатися, а на додачу з’являється смертоносний карнотавр. Тисни на газ і допоможи Оуенові, Франклінові та Клер урятуватися від викидів лави та страхітливого хижака. Сховайся в пересувному центрі керування чи запусти гіросферу, однак не забудь врятувати динозаврика та яйця, перш ніж зникнути!
Вік: 6-12
Артикул: 75930
Ціна: 4699грн
Назва: Конструктор Лють індораптора у Локвуд-Істейт
Замовити набір
Зловили на гарячому! Знайди безпечну схованку у маєтку і зберігай спокій, доки небезпечний індораптор продирається крізь вікно. Чекай на допомогу Оуена, Клер і Блу, та використай будь-які підручні засоби проти розлюченого динозавра.
Вік: 6-12
Артикул: 75931
Ціна: 1699грн
Назва: Конструктор Напад дилофозавра на блокпост
Замовити набір
Відбий напад динозавра! Дилофозавр прориває лінію служби безпеки, це останній шанс вистрілити транквілізатором і врятуватися. Зістрибни з вишки, знайди бінокль і переконайся, що ти влучив у ціль і врятував блокпост від загрози бути знищеним.
Вік: 6-12
Артикул: 75932
Ціна: 1699грн
Назва: Конструктор Напад дилофозавра на блокпост
Замовити набір
Тс-с-с... Поблизу центру керування блукає велоцираптор! Сиди тихо і не показуйся на очі підступному динозавру. Допоможи Аланові Ґранту, Еллі Саттлер, Лексові Мерфі й Тімові Мерфі перехитрити велоцираптора: сховайтеся в кухні від злих очей динозавра, потім бігом до центру комп'ютерного керування, перезавантажте систему безпеки й заблокуйте двері. Ви у безпеці – доки динозавр не вдереться крізь вікно!
Вік: 6-12
Артикул: 75933
Ціна: 2299грн
Назва: Конструктор Перевезення тиранозавра
Замовити набір
Злови тиранозавра і поверни його до вантажівки, перш ніж хтось постраждає! Динозавр утік під час перевезення до Локвуд-Істейт і влаштував хаос, тож час Зії та охоронцям втрутитися і покласти цьому край!