Замовити набір

 

Опис
Вік: 10+
Артикул: 41597
Ціна: 899грн
Назва: Ми - кубикоголові
Стань частиною родини LEGO® BrickHeadz! Склади з кубиків себе, друзів, родичів чи колег за допомогою цього веселого набору BrickHeadz. Вибери колір волосся та шкіри, додай стильні окуляри чи інший аксесуар із набору, а тоді – останній штрих за допомогою наклейки. Головне – пам'ятай про правильну зачіску! Постав дві свої моделі на складну підставку, а тоді поділися радістю конструювання і зроби селфі собі кубикоголовому!
Вік: 10+
Артикул: 41598
Ціна: 299грн
Назва: Флеш
Склади власного Флеша з фільму «Ліга справедливості» серії LEGO® BrickHeadz. Фігурка має розмальовані очі, золоті крила на вухах і знак блискавки на грудях. Тоді приєднайся до героя у битві чи просто постав його на базовій плиті, щоб продемонструвати всім друзям.
Вік: 10+
Артикул: 41599
Ціна: 299грн
Назва: Диво-Жінка
Склади власну Диво-Жінку з фільму «Ліга справедливості» серії LEGO® BrickHeadz. У фігурки розмальовані очі, довге темне волосся, легендарна діадема і броньовані рукавички, а її меч і щит готові до нового завдання «Ліги справедливості». Тоді постав амазонку на базові плиту, щоб продемонструвати друзям.
Вік: 10+
Артикул: 415601
Ціна: 299грн
Назва: Кіборг
Склади власного Кіборга з фільму «Ліга справедливості» серії LEGO® BrickHeadz. Фігурка має інфрачервоні очі, кібернетичну маску, броню і руку-гармату! Хай він наполовину людина, наполовину машина, але цей кібернетичний супергерой абсолютно вражає, якщо поставити його на базовій плиті для демонстрації друзям.
Вік: 10+
Артикул: 41602
Ціна: 299грн
Назва: Рей
Склади власну Рей з блокбастера «Зоряні війни: Останній джедай»» серії LEGO® BrickHeadz. Фігурка має розмальовані очі, легендарний плащ та світловий меч. А тоді бийся проти темної сторони в далекій-далекій галактиці чи просто постав фігурку на базову плиту, щоб продемонструвати друзям.
Вік: 10+
Артикул: 41603
Ціна: 299грн
Назва: Кайло Рен
Склади власного Кайло Рена з блокбастера «Зоряні війни: Останній джедай»» серії LEGO® BrickHeadz. Фігурка має розмальовані очі, легендарний плащ та особливий світловий меч. Потім керуй власним секретним завданням Першого Ордену чи просто постав темного воїна на базовій плиті, щоб продемонструвати його всім своїм друзям.
Вік: 10+
Артикул: 41604
Ціна: 299грн
Назва: Залізна Людина MK50
Склади власну версію Залізної Людини MK50 серії LEGO® BrickHeadz з блокбастера «Месники: Війна нескінченності». У фігурки розмальовані очі, легендарна броня і двигуни. А тоді постав високотехнологічного супергероя на підставку і продемонструй його всім своїм друзям!
Вік: 10+
Артикул: 41605
Ціна: 299грн
Назва: Танос
Склади власну версію Таноса серії LEGO® BrickHeadz з блокбастера «Месники: Війна нескінченності». Фігурка має розмальовані очі, фіолетову шкіру, нагрудник і рукавицю нескінченності, прикрашену каменями нескінченності. Тоді постав Безумного Титана на підставку і продемонструй свого озброєного рукавицею нескінченності суперлиходія всім своїм друзям.
Вік: 10+
Артикул: 41606
Ціна: 299грн
Назва: Зоряний лорд
Склади власну версію Зоряного лорда серії LEGO® BrickHeadz з блокбастера «Месники: Війна нескінченності». Фігурка має золоті кучері, бойовий шолом, червоні очі, подвійні бластери і реактивні черевики. А тоді постав напівлюдину-супергероя на підставку і продемонструй свою галактичну велич усім своїм друзям!
Вік: 10+
Артикул: 41607
Ціна: 299грн
Назва: Гамора
Склади власну версію Гамори серії LEGO® BrickHeadz з блокбастера «Месники: Війна нескінченності». Фігурка має розмальовані очі, обтягуючий чорний костюм, яскраво-зелену шкіру, темне рожеве волосся і меч. А тоді постав свого нового союзника-супергероя на підставку і продемонструй найнебезпечнішу жінку галактики всім своїм друзям!
Вік: 10+
Артикул: 41608
Ціна: 299грн
Назва: Хан Соло
Вік: 10+
Артикул: 41609
Ціна: 299грн
Назва: Чубака
Вік: 10+
Артикул: 41613
Ціна: 599грн
Назва: Містер Неймовірний і Фрозон
Вік: 10+
Артикул: 41614
Ціна: 599грн
Назва: Оуен і Блу