Опис
Вік: 7-12
Артикул: 41190
Ціна: 499грн
Назва: Емілі Джонс і втеча на орлі
Шукай і знайди, де сховані викрадені сторінки щоденника! Вирушай у прекрасний і таємничий світ тіней з Емілі Джонс та орлицею Лумією у пошуках втрачених сторінок. Знайди темну печеру й зазирни в скриню з кристалами, а коли відсунеш її вбік, під нею виявиться отвір. Намагайся не потурбувати сплячого кажана. Вважай, Веспе прокинувся і вже застрибнув на свій планер, щоб вирушити навздогін! Чи вдасться тобі вчасно втекти?
Вік: 7-12
Артикул: 41191
Ціна: 799грн
Назва: Наїда й пастка на морську черепаху
Обережно! Підступний тіньовий кажан напав на Корі, вартову черепаху води! Допоможи Наїді скористатися її силами на острівці й відволікти кажана Фурі дисковим шутером, доки Корі й черепашеня Каліпсо намагаються втекти. О, ні! Фурі вистрілює в Корі зачарованим ланцюгом, щоб полонити її! Відвези Каліпсо в безпечне місце на спині Корі, а тоді обстріляй човен Фурі дисками. Чи вдасться тобі захистити черепах і чарівний діамант води?
Вік: 8-12
Артикул: 41192
Ціна: 999грн
Назва: Азарі та взяття в полон вогняного лева
Допоможи Азарі і Рованові, вартовому левові вогню, об'єднати магію у боротьбі проти тіньових кажанів! Уникай пострілів кажанів із катапульти, намагаючись зняти зачарований ланцюг із шиї Рована. Скористайся могутнім молотом Азарі, щоб зупинити мисливську машину і зруйнувати плани Веспе й Моло. Обережно, один із кажанів саме застрибнув на планер і намагається поцупити чарівний діамант вогню. Чи вдасться тобі зупинити їх, перш ніж вони втечуть?
Вік: 8-12
Артикул: 41193
Ціна: 1299грн
Назва: Аїра й пісня дракона вітрів
Поринь у пригоди разом з Аїрою та Лумією у музичній школі на летючому острові! Послухай, як пташка Себастьян співає мелодію, а ельфи акомпанують йому на музичних інструментах. Чекай, що це летить? Це тіньовий кажан Філл на своєму летючому апараті, він нападає на Цикло, вартового дракона вітрів! Знайди і склади схований лук циклону і допоможи захистити чарівний діамант вітру, перш ніж Філл схопить його!
Вік: 9-12
Артикул: 41194
Ціна: 1999грн
Назва: Вежа Ноктури й порятунок земляної лисиці
Вирушай до таємничої тіньової вежі з Фарраном і звільни з полону Ліску, вартову лисицю землі! Застрибуй на спину Ліски і допоможи Фарранові розбити ланцюг, яким її прикуто до вежі. О, ні! Ноктура почула шум і висилає вам навздогін кажанів та павука! Скористайся магічним щитом землі Фаррана, щоб захиститися, рятуючи чарівні діаманти стихій. Стережися прихованої пастки з павутиння і спробуй утекти!
Вік: 8-12
Артикул: 41195
Ціна: 1699грн
Назва: Двобій Емілі та Ноктури
Приєднуйся до двобою Емілі та Ноктури з набору LEGO® Elves 41195. Бери в руки меч світла і приготуйся скористатися його силою! Сідай верхи на вовчицю Лумію з Емілі Джонс і прямуй до Ноктури в її жахливу кажанячу лабораторію. Чекай! Що там коїться всередині? Ноктура втілює в життя свій підступний план, створюючи армії кажанів! Обережно! Вона вже стрибнула в карету й кинулася за тобою навздогін, застосовуючи чорну магію. Чи вдасться тобі виграти битву та завадити Ноктурі втілити її план?
Вік: 7-12
Артикул: 41196
Ціна: 2699грн
Назва: Атака кажанів на дерево Ельфенстар
Розгадай загадки дерева ельфозорі, що приховані в цьому наборі «Атака кажанів на дерево ельфозорі» серії LEGO® Elves (41196)! Піднімайся на верхівку дерева та споглядай зірки в телескоп, орієнтуючись по карті зоряного неба. А тепер спускайся вниз і навідайся на водоспад до ведмедиці Блубеарі, перш ніж розпочати тренування зі стрільби з арбалета разом з іншим ельфом. Глянь! Що за тією гілкою? Та це ж прихований портал і... кажани! Стережися, адже Ноктура, лихий кажан, намагається сюди прорватися! Чи вдасться тобі зупинити її та захистити Ельфендейл?