Артикул: 45027
Кількість деталей: 130
Вік: 3-6 років

Набір підходить як для індивідуальних занять, так і для групових. Під час гри завдяки набору діти вивчать алфавіт, здобудуть навички грамотності і впевненості в собі.

Набір LEGO® Education «Англійський алфавіт» дозволяє дітям грати і знайомитися зі світом букв, зібраному з кубиків LEGO® DUPLO®. Набір включає в себе англійські букви всіх кольорів веселки, картки з ідеями для складання і картку «Перші кроки» із заняттями, які допоможуть дітям вивчити англійський алфавіт, навчать їх впізнавати і писати латинські букви, складати склади, короткі слова і імена. Будівельні пластини і спеціальні деталі надихнуть дітей на складання простих і складних слів з великих і малих літер, сортування голосних і приголосних букв. Все це в рамках виконання веселих завдань, таких як «Вгадай пропущену літеру!».

Склад набору:

  • 130 деталей LEGO® DUPLO®, в тому числі різні кубики всіх кольорів веселки з буквами англійського алфавіту, будівельні пластини червоного і синього кольорів для сортування приголосних і голосних, невеликі візки для складання складних слів і маленькі двері для гри «Вгадай пропущену букву».
  • Чотири двосторонні картки з ідеями для складання слів, які допоможуть дошкільнятам вивчити букви, навчать їх розпізнавати фонеми і писати короткі слова і імена; картка «Перші кроки» з п’ятьма ідеями завдань для початку ігрового навчання в дитячому садку.
  • Допоможіть дітям стати більш впевненими у власних знаннях, розвиваючи їх мовні навички, в тому числі вміння розрізняти фонеми і букви англійського алфавіту.

Набір