Артикул: 45026
Кількість деталей: 150
Вік: 3-6 років 

Набір підходить як для індивідуальних занять, так і у групах до 6 дітей. Набір надихає дітей на ранній розвиток, оскільки вони вивчають креативний світ веселих тварин, зроблених з труб і інших кольорових цеглинок і елементів LEGO DUPLO.                                                                                           

Набір розвиває у дітей навички XXI століття, такі як рішення задач і спільна діяльність, удосконалює дрібну моторику, а також знайомить з поняттям симетрії, вчить визначати причинно-наслідкові зв’язки і розпізнавати форму тривимірних предметів. Цей веселий набір для дошкільнят також включає в себе картку «Перші кроки» з п’ятьма простими ідеями для початку ігрового навчання з використанням набору «Експерименти з трубами» від LEGO® Education.

Склад набору:

150 елементів DUPLO, включаючи різнокольорові
труби, цеглинки, шість м’ячів, двері, корзини, які дають безкінечні можливості для творчих занять і навчання дошкільнят через гру

  • Набір включає в себе шість карток з ідеями для складання фантастичних тварин, а також картку «Перші кроки», призначену для педагогів, з п’ятьма ідеями завдань для початку захоплюючого навчання.
  • Граючись діти дізнаються, що таке причина і наслідки, симетрія. Розвиватимуть дрібну моторику та навички самостійного вирішення задач.
  •  

Набір