Замовити набір

 

Опис
Вік: 5-12
Артикул: 41151
Ціна: 499грн
Назва: Тренування Мулан
Допоможи діснеївській Мулан знайти в родинному храмі батьківський меч, щоб вона могла зайняти його місце в бою. Тепер вона готова до важкого тренування: відточуй її фехтувальні навички і націлюй катапульту. Потім пообмахуйся гарненьким віялом, щоб охолонути, і не забудь нагодувати її коня Хана під квітучою вишнею. Складай і змінюй набір різноманітним чином, вигадуючи нескінченні пригоди з Мулан.
Вік: 6-12
Артикул: 41152
Ціна: 1299грн
Назва: Казковий замок Сплячої Красуні
Приєднайся до діснеївської принцеси Аврори та її друзів, доброї феї Мерівезе і кролика, у замку. Відтвори улюблені сцени з діснеївського мультфільму про сплячу красуню, допомагаючи їй покрутити прядку. Та вважай, неподалік лігво Малефісенти! Складай і перебудовуй набір різноманітним чином, легко пересуваючи і переставляючи елементи всередині, змінюй розташування кімнат у замку і вигадуй нескінченні пригоди з Авророю.
Вік: 6-12
Артикул: 41153
Ціна: 1699грн
Назва: Королівський святковий корабель Аріель
Влаштуй незабутнє святкування з діснеївською принцесою Аріель та Еріком. Підніми вітрила на королівському кораблі і заграй уявну музику із Себастьяном, покрутивши морську зірку, доки вони танцюватимуть всю ніч на обертовому танцювальному майданчику. Поласуй тортом із собакою Максом, знайди заховані на кораблі скарби Аріель, а тоді запусти кольорові феєрверки з корми! Складай і перебудовуй набір різноманітним чином, вигадуючи нескінченні морські пригоди.
Вік: 6-12
Артикул: 41154
Ціна: 2499грн
Назва: Замок мрії Попелюшки
Відтвори життя діснеївської принцеси Попелюшки та Прекрасного принца в їхньому замку. Допоможи їм повечеряти разом у великій обідній залі, а тоді вирушайте на обертовий танцювальний майданчик на балконі. Знайди веселих мишей і нагодуй їх сиром, потім провідай лоша Попелюшки і допоможи йому попрактикуватися в стрибках чи возінню карети. Складай і перебудовуй набір різноманітним чином, легко пересуваючи і переставляючи елементи всередині, змінюй розташування кімнат у замку – на тебе чекає багато нового й цікавого!
Вік: 5-12
Артикул: 41151
Ціна: 699грн
Назва: Пригода Ельзи на базарі
В Еренделлі чудовий літній день, та не хвилюйся – в Олафа є власна снігова хмарка для охолодження! Купуй свіжі овочі з ятки разом із Ельзою та допоможи Олафові понюхати квіти. Вирушай у доки і влаштуй пікнік на човні. Потім розверни кубик із годинником, поверни в Еренделл зиму, вдягай ковзани і розважайся на льоду! Складай і змінюй набір різноманітним чином, вигадуючи нескінченні пригоди з Ельзою.
Вік: 5-12
Артикул: 41156
Ціна: 699грн
Назва: Спальня у вежі Рапунцель
Відтворюй сцени життя діснеївської принцеси Рапунцель із набором «Спальня у вежі Рапунцель» серії LEGO® l Disney (41156), тоді як король намагатиметься не випустити її з королівства Корона. Щоб не нудьгувати, читай із нею книги з полиць, споглядай зовнішній світ у телескоп і малюй портрет її друга Паскаля. Коли навкруги все стихне, відкрий секретну нішу, де вона ховає свій щоденник, ножиці та сковорідку, а тоді відсунь ліжко, за яким приховано тунель для втечі із замку! Будуй і перебудовуй цей конструктор серії LEGO® l Disney Princess різними способами, створюючи нескінченні варіації на тему діснеївського серіалу про Рапунцель.
Вік: 6-12
Артикул: 41157
Ціна: 1349грн
Назва: Мандрівний фургончик Рапунцель
Приєднуйся до принцеси Рапунцель та її найкращої подруги й захисниці Кассандри з набору «Мандрівний фургончик Рапунцель» серії LEGO® l Disney (41157) у їхніх пошуках нових пригод на шляху з королівства Корона. Допоможи Максимусу тягти фургон. Зупинись у лісі та потренуйся влучати в ціль із луком і стрілами, проте стережись зачарованих каменів! Уночі дістань додаткове ліжко, щоб обидві могли ночувати у фургоні. Будуй і перебудовуй цей конструктор LEGO® l Disney Princess різними способами та створюй нескінченні історії про подорожі.