Замовити набір

 

Опис
Вік: 5-12
Артикул: 60170
Ціна: 169грн
Назва: Погоня по бездоріжжю
Вирушай на патрулювання в гори на кросовому мотоциклі LEGO® City! Об’їжджай гірську місцевість у пошуках схованки грабіжника. Гей! Що там таке попереду? Здається, хтось щось шукає. Якщо грабіжник не буде обережним, змія влаштує йому великий сюрприз. Ані руш! Іменем закону!
Вік: 5-12
Артикул: 60171
Ціна: 279грн
Назва: Втікачі в горах
Патрулюй гори LEGO® City зі своїм напарником на поліцейському квадроциклі! Що там відбувається попереду? Здається, грабіжники намагаються закопати здобич під деревом. Треба поспішати, щоб застукати їх на гарячому. Агов! Поверніться сюди! Накинь ланцюг із квадроцикла на колоду, щоб притягнути грабіжника назад, доки твій напарник допомагає іншому поганцю зняти з голови бджолине гніздо. Ох і дістанеться ж йому!
Вік: 5-12
Артикул: 60172
Ціна: 859грн
Назва: Погоня на грунтовій дорозі
Застрибуй у поліцейський джип і піймай грабіжника в горах! Обережно! Гірські обвали можуть трапитися в будь-який момент. Овва! Яка несподіванка! Та гігантський валун перегородив дорогу джипу грабіжника. Пошли свого напарника за ним на мотоциклі, а тим часом заряди свій сіткостріл і прицілься. ПОСТРІЛ! Чи вдасться тобі його зловити, доки він не вислизнув?
Вік: 5-12
Артикул: 60173
Ціна: 1499грн
Назва: Арешт у горах
Стрибай у поліцейський гелікоптер, щоб відшукати грабіжників у їхній гірській схованці! Глянь, ось у тій ущелині. Чи це, бува, не злодій... миється у ванні?! Заряджай сітку та спускайся нижче до схованки, доки твій напарник висаджується по мотузці поряд зі здивованим грабіжником. Опустися ще нижче та візьми на гачок іншого грабіжника, який намагається втекти в багі. Ой ні! Стережися голодного ведмедя, що вирушив на пошуки меду!
Вік: 6-12
Артикул: 60174
Ціна: 2499грн
Назва: Штаб-квартира гірської поліції
Спрацювала сигналізація! Дивний об’єкт у формі дерева рухається по сходах, а поряд низько літає гелікоптер. Що цей пілот робить із ланцюгом і гаком? Він намагається витягнути свого друзяку з в’язниці! Заряджай сіткостріл на даху станції та стріляй у гелікоптер, доки інші поліцейські застрибують у свої машини, щоб розпочати погоню за злочинцями на землі. А що це в печері під в’язницею? Йой, це ж гірський лев, і він готовий до нападу!
Вік: 5-12
Артикул: 60175
Ціна: 1199грн
Назва: Пограбування на гірській ріці
Швидко в гідроплан! Викрадено золото! Співробітник служби безпеки, що їде на броньованій машині, повідомив по радіо, що потрапив у засідку і негайно потребує допомоги. Вилітайте та знешкодьте грабіжника в машині-амфібії сіткострілом. Зважайте на бджіл: вони роздратовані, бо інший грабіжник зрубав дерево, на якому вони жили. Кожного дня незабутні пригоди разом із гірською поліцією LEGO® City!
Вік: 5-12
Артикул: 60176
Ціна: 469грн
Назва: Втеча бурхливою рікою
Стрибай у поліцейський швидкісний катер і наздоганяй злочинця! Обходь каміння та колоди на річці, наближаючись до плота. Увімкни поліцейські вогні та наздожени пліт. Остерігайся скунса на борту! Таку атаку не просто витримати. Фу!
Вік: 5-12
Артикул: 60177
Ціна: 279грн
Назва: Літак на аерошоу
Піднімися в небо на дивовижному літаку під час аерошоу та вразь глядачів своїми фігурами! Одягай шолом і застрибуй у літак, зачиняй кабіну та мчи увись дивувати всіх своїми трюками!
Вік: 5-12
Артикул: 60178
Ціна: 279грн
Назва: Переможець перегонів
Одягай шолом, застрибуй у приголомшливий надсучасний літак і нумо ставити нові рекорди! Пристебнися на сидінні, закрий кабіну, натисни педаль газу та вперед!
Вік: 5-12
Артикул: 60179
Ціна: 859грн
Назва: Гелікоптер швидкої допомоги
Хапай спорядження, застрибуй у гелікоптер швидкої допомоги та здіймайся ввись — декому терміново потрібна твоя допомога! Приземляйся в горах і допоможи лікарям надати допомогу пораненому сноубордисту. Поклади його на ноші, занеси в гелікоптер і достав у безпечне місце!
Вік: 6-12
Артикул: 60172
Ціна: 559грн
Назва: Вантажівка-монстр
Заводь двигун і перестрибуй усі перешкоди в потужній вантажівці-монстрі! Розженись по стадіону, щоб набрати швидкість, а потім їдь до рампи і тисни на газ! Полум’я нещадно палюче! Чи зважишся ти на стрибок?
Вік: 5-12
Артикул: 60181
Ціна: 559грн
Назва: Лісоповальний трактор
Одягай захисний шолом і вирушай до лісу! Застрибуй у кабіну лісозаготівельного трактора та поскладай колоди, перш ніж розпиляти їх пилкою. Не забудь по завершенню взяти насіння сосни та посадити його для відновлення лісу LEGO® City.
Вік: 5-12
Артикул: 60182
Ціна: 849грн
Назва: Пікап і фургон
Хапай фотокамеру і гайда на природу! Чіпляй фургон до пікапа, складай свої речі та вирушай у дорогу. Знайди гарне місце в лісі та постав фургон, перш ніж відправлятися рибалити. Ого, ти знайшов нового друга та зловив рибу на обід!
Вік: 5-12
Артикул: 60183
Ціна: 849грн
Назва: Перевезення важких вантажів
Завантажуй гелікоптер на транспортер і берися до роботи! Під’їдь великою вантажівкою, від’єднай причеп і розвантаж його. Проведи техогляд гелікоптера, а потім приєднай ланцюг до бочки з нафтою, щоб доставити її на місце. Виконай всі перевірки перед польотом, запускай гвинт і здіймайся в небо. На робоче місце завжди потрібно доставляти багато припасів!
Вік: 5-12
Артикул: 60184
Ціна: 299грн
Назва: Команда гірників
Вирушай в копальні LEGO® City на пошуки коштовних знахідок! Перевір он ту глибу, схоже, там є щось цікаве. Скористайся динамітом: установи його в тріщину, відійди на безпечну відстань і приведи його в дію. Розбери каміння та подивись, що там. Остерігайся павука, який вичікує в засідці, це може бути не надто приємний сюрприз!
Вік: 5-12
Артикул: 60185
Ціна: 499грн
Назва: Потужний гірничий розділювач
Застрибуй у потужний гірничий розділювач і вирушай у шахти на видобуток! Перевір он той масивний валун, він виглядає досить цікаво. Під’їдь розділювачем ближче та запускай відбійний молот. БЕМЦ! Поглянь, що там за камінням? Чи вдасться тобі забрати золото, не потурбувавши страшного гігантського павука? Не встиг, ТІКАЙ!
Вік: 5-12
Артикул: 60186
Ціна: 1299грн
Назва: Важкий гірничий бур
Викопай золото та проведи потрібні аналізи! Запускай бур глибоко в печеру, а потім діставай золоті самородки екскаваторним навантажувачем. Достав свою знахідну до лабораторії, щоб геологи визначили її цінність. Перепочинь і скористайся інструментами на стенді, щоб розчистити завали після бура, або продовжуй працювати ним далі! Остерігайся гігантського павука, що сидить на камінні. Йому не дуже подобається весь цей робочий шум!
Вік: 5-12
Артикул: 60188
Ціна: 2999грн
Назва: Зона гірничих експертів
Займай кабіну здоровенної дробарки та розпочинай роботу в шахті! Потім віджени її набік та пошукай золоті самородки. Застрибуй у фронтальний навантажувач, зачерпни шматки каміння, а тоді достав їх у мобільну лабораторію науковців. Обережно! Підривник уже закладає новий динаміт, щоб знайти більше золотих самородків. Навантажуй візки камінням і наповнюй ним самоскид, що очікує поряд. Стривай, що це за шум? Ти розбудив ведмедя, і він незабаром буде поруч із твоїм обідом!
Вік: 5-12
Артикул: 60190
Ціна: 199грн
Назва: Арктика: крижаний глайдер
Вбирайся в найтепліший одяг і вирушай в арктичну експедицію разом із набором «Арктика: крижаний глайдер» серії LEGO® City (60190)! Завантажуй на глайдер свій планшетний комп’ютер, маячки системи стеження й інше приладдя та прямуй крізь сніги на повному ходу. Що в цій долині на карті? Встанови кілька маячків, щоб дослідники в таборі могли стежити за тобою – і саме час дізнатися, що ховається під снігом. Жодна арктична експедиція серії LEGO® City не проходить без цікавих знахідок!
Вік: 5-12
Артикул: 60191
Ціна: 299грн
Назва: Арктика: команда дослідників
Бери камеру та вирушай на місце розкопок із набором «Арктика: команда дослідників» серії LEGO® City (60191)! Команда знайшла неймовірний артефакт, і необхідно зробити кілька знімків, перш ніж його відправлять на базу. Навантажуй снігохід і прямуй до льодовика. Орудуючи пилкою, звільни артефакт від льоду й обережно поклади його в контейнер у трейлері. Поклич пса, щоб він не заблукав у снігах, і повертайся до табору, де час зігрітися й обговорити знахідки!
Вік: 6-12
Артикул: 60192
Ціна: 599грн
Назва: Арктика: гусеничний всюдихід
Роби доленосні відкриття на місці розкопок, які веде арктична експедиція, з набором «Арктичний гусеничний всюдихід» серії LEGO® City (60192)! Просувайся непрохідними ландшафтами та використовуй механічну руку для збирання замерзлих зразків. Зачекай! А спробуй-но вхопити ту брилу криги, усередині щось є. Грандіозна знахідка! Давай доставимо її на базу якомога швидше! Це ще одне дивовижне відкриття в арктичній пустелі!
Вік: 6-12
Артикул: 60172
Ціна: 999грн
Назва: Арктика: авіатранспорт
Викликай пілота! Треба перевезти щось грандіозне з набором «Арктика: авіатранспорт» серії LEGO® City (60193)! Піднімайся на край ущелини в льодовику та допоможи пілоту опустити гак із квадрокоптера, який завис над місцем розкопок. Вбий гак у крижану глибу та підніми великий палець угору – можна злітати із цінним вантажем. Швидше повертайся на базу на всюдиході та починай аналізувати рідкісну знахідку!
Вік: 7-12
Артикул: 60194
Ціна: 1599грн
Назва: Арктика: розвідувальна вантажівка
Навантажуй оснащення на арктичну розвідувальну вантажівку з набору LEGO® City 60194 і розпочинай досліджувати крижану пустелю! Досліджуй простори на снігоциклі та збирай зразки для аналізу в лабораторії вантажівки. Ого! Давай-но перевіримо ту загадкову печеру. Що ж може бути всередині? Стережися білого ведмедя! Свисни своєму хаскі – час повертатися до табору.
Вік: 7-12
Артикул: 60195
Ціна:2999грн
Назва: Арктика: пересувна науково-дослідна станція
Попередь команду арктичної експедиції та підготуй пересувну науково-дослідну станцію з набору LEGO® City 60195 до роботи! Діставшись до місця розкопок, розбий табір і розпочинай роботу. Аналізуй в мобільній лабораторії зразки, які доставляють дослідники, що їздять навколо на снігоциклах у пошуках цікавих знахідок. Чекай, що це в крижаній брилі? Ого! Це ж велетенський мамонт! Нумо всі до роботи! Час відкопати значущий кусок історії!
Вік: 7-12
Артикул: 60196
Ціна: 2199грн
Назва: Арктика: транспортний літак
Одягай теплі рукавиці та лети в крижані простори з набором «Арктика: транспортний літак» серії LEGO® City (60196)! Збирай усе потрібне оснащення в коробки та складай його на вантажний літак. Час по радіо повідомити арктичній експедиції, що ти зараз будеш. Приземли літак біля місця розкопок, а потім стрибай на льодовий скутер і мерщій перевіряти знахідки дослідників. Ого! Який чудовий зразок! Скористайся льодорізом, щоб дістати його, а потім затягни знахідку на літак і надійно її зафіксуй перед зльотом!
Вік: 6-12
Артикул: 60200
Ціна: 4299грн
Назва: Столиця
Купи ріжок морозива та вирушай досліджувати неймовірне місто з набору «Столиця» серії LEGO® City (60200)! Прямуй до центра на електромобілі, підключи його до розетки на зарядній станції та відвідай кіоск зі смачними хот-догами. Зазирни на місце будівництва музею та помилуйся печерною людиною, а потім спробуй зробити кілька стрибків на скейті на рампі. Піднімися на терасу на даху готелю, щоб окинути поглядом усе місто. Після цього саме час прокататися на туристичному двоповерховому автобусі. У заклопотаному центрі LEGO® City завжди знайдеться щось цікаве. Тільки остерігайся суворого автоінспектора!
Вік: 5-12
Артикул: 60202
Ціна: 1299грн
Назва: Набір фігурок – пригоди просто неба
Зустрічай компанію нових міні-фігурок LEGO®, що розважаються на свіжому повітрі – розпаковуй «Набір фігурок – пригоди просто неба» серії LEGO City (60202)! Дістанься до кемпінгу та розклади свій намет, перш ніж відправитися на захопливу прогулянку на надувному човні. Потім піднімися стежиною на гору та поспостерігай, як величний орел стрімко на льоту виловлює рибу з води. А повернувшись до табору, сідай на гірський мотоцикл і вирушай у веселу поїздку крізь лісові хащі. З цим дивовижним набором фігурок LEGO® City ти ніколи не нудьгуватимеш!
Вік: 5-12
Артикул: 60204
Ціна: 2499грн
Назва: Лікарня міста LEGO® City
Слідкуйте за здоров’ям і благополуччям жителів міста з набором «Лікарня міста LEGO® City» 60204! Одягай білий лікарський халат і готуйся до обходу хворих. Привітайся з наймолодшими жителями міста в пологовому відділенні, а потім пройди в рентгенкабінет і перевір стан пацієнта. У кабінеті окуліста перевіряють зір. Ти впевнений, що відрізниш літеру В від Б? Ой-йой! Невже це звуки сирени? Немає часу на каву, адже швидка доставила нового пацієнта. Ще один метушливий день у лікарні LEGO® City.