Замовити набір

 

Опис
Вік: 7-14
Артикул: 70918
Ціна: 899грн
Назва: Пустельний бетбаггі
Застрибуй у кабіну пустельного бетбагі разом із Бетменом! Мчи по нерівній дорозі на битву з капітаном Бумерангом. Вирулюй, щоб не потрапити під його бумерангову атаку та відстрілюйся із шипових шутерів. А потім вистрибуй із багі й атакуй бетарангами Бетмена.
Вік: 7-14
Артикул: 70919
Ціна: 1149грн
Назва: День народження «Ліги справедливості»
Приєднуйся до святкової вечірки в «Лізі справедливості» з нагоди 57-ої річниці, проте ані слова Бетмену! Постав голку програвача на платівку разом із Диво-Псом у ді-джейській кабінці. Покружляй на обертовому танцювальному майданчику із Суперменом. Політай по кімнаті із Дівчиною-Яструбом і танцюй до упаду з Ель Дорадо та Зеленою Стрілою!
Вік: 7-14
Артикул: 70920
Ціна: 1149грн
Назва: Битва за їжу робота Яйцеголового
Битва їжею! Об’єднуйся з Бетменом проти Яйцеголового та Короля Прянощів у яйцево-соусно-замурзаній битві! Ухиляйся від вистрілів яєчнею робота Яйцеголового та величезної збивачки, що загрозливо обертається. Сховайся, щоб Король Прянощів не поцілив у тебе кетчупом чи гірчицею. Відбивайся абордажним пістолетом Бетмена та здолай цих харчових лиходіїв.
Вік: 7-14
Артикул: 70921
Ціна: 1699грн
Назва: Гарматний напад Харлі Квін
Обережно, Бетґьорл! Харлі Квін вистрілює собою з гармати позаду свого автомобіля! Не потрап під колеса автомобіля, яким навіжено керує Скажений Квілт! Ухиляйся від Харлі Квін, яка пролітає над вуличними ліхтарями, сміттєвими баками та влітає крізь двері будівель. Завадь Джентльменові Духу здути банкомат і відбивайся бетарангом. Знайди пульт керування Фантомною зоною та відправ туди Харлі Квін разом із її друзями!
Вік: 8-14
Артикул: 70923
Ціна: 2699грн
Назва: Космічний бетшатл
Джокер захопив Ґотем-Сіті і перетворив особняк Вейна в дім Джокера! Проникни у величезний будинок разом із Бетменом, Барбарою Ґордон, Альфредом Пеніворcом (у класичному костюмі Бетмена) і Найтвінг. Уникай ударів боксерських рукавиць та гігантської пастки у вигляді голови Джокера із гіркою. Здолай Джокера та Харлі Квін і поверни будинок. А тоді приготуй у мікрохвильовій печі улюблену страву Бетмена – лобстера «Термідор», подивись романтичний фільм на DVD, пограй на гітарі, поплавай чи прокатайся на «американських гірках»!