Замовити набір

 

Опис
Вік: 12+
Артикул: 21039
Ціна: 1999грн
Назва: Шанхай
Відтворіть найвідоміші пам’ятки Шанхая за допомогою цього чудового набору, який поєднує в дивовижну архітектурну панораму храм Ченхуанмяо, храм і пагоду Лунхуа, готель «Radisson Blu», набережну Вайтань, телевежу «Східна перлина», Всесвітній фінансовий центр і Шанхайську вежу. Кожна споруда LEGO® відзначається реалістичними кольорами та точними пропорціями – отримайте унікальний досвід конструювання та справжнє задоволення від гри. На базовій пластині зображено ріку Хуанпу, що додає реалістичності й ефектності цій чудовій моделі, яка відтворює дивовижне архітектурне різноманіття одного з найдинамічніших міст світу.
Вік: 12+
Артикул: 21041
Ціна: 1699грн
Назва: Велика китайська стіна
Складіть модель архітектурного дива з кубиків LEGO®, які входять до цього набору «Велика китайська стіна» серії LEGO Architecture (21041). Простягаючись на тисячі кілометрів уздовж північного кордону Китаю, Велика китайська стіна є найдовшим архітектурним творінням людини. Колись її охороняли понад мільйон вартових. З V ст. до н. е. і до XVI ст. н. е. стіна будувалася й перебудовувалася з метою захисту північного кордону Китайської імперії. Тепер вона входить до Світової спадщини ЮНЕСКО й стала популярним туристичним об'єктом. Ця деталізована модель складається з 2 веж, з’єднаних звивистою стіною на тлі темно-зеленого гірського ландшафту з мальовничими долинами, деревами й озерами. Підписи на декоративних табличках виконано англійською та китайською мовами. Відкрий для себе складні технології будівництва, завдяки яким ця стіна століттями берегла кордон країни, вигинаючись угору та вниз по горах і непрохідній горбистій місцевості. Поєднай кілька моделей і створи грандіозну модель Великої стіни.
Вік: 16+
Артикул: 21042
Ціна: 3399грн
Назва: Статуя Свободи
Склади з кубиків LEGO® модель одного з найвідоміших у світі національних пам'ятників із набором «Статуя Свободи» серії LEGO® Architecture (21042). Розташована на острові Свободи в Нью-Йоркській затоці, Статуя Свободи висотою 93 метри здалеку вітає мореплавців з усіх куточків світу. Цей символ свободи народ Сполучених Штатів Америки отримав у подарунок від народу Франції. Величезний натовп зібрався на цю урочисту подію, що відбулася 28 жовтня 1886 року. Ця деталізована модель відображає гармонійне поєднання принципів архітектури та скульптури. П'єдестал складається з дрібних деталей, на ньому видно кожну цеглину, плиту та колони балконів. Досконало відтворено Леді Свободи, складки її мантії, уламки кайданів, корону з 7 променями, скрижаль та підняту руку із золотистим факелом. Цю витончену модель серії LEGO® Architecture виконано в автентичних пісочно-зелених та бежевих тонах і доповнено декоративною табличкою з написом.