Набір з 12 додаткових спеціальних елементів для вивчення відновлювальних джерел енергії. У набір входять: сонячна батарея, лопаті турбіни, моторгенератор, світлодіоди, сполучні кабелі, LEGO-мультиметр і інструкції для конструювання моделей курсу.

Курс «Наука та технологія» включає в себе додатковий розділ – «Відновлювальні джерела енергії». Набір 9688 «Відновлювальні джерела енергії» призначений для вивчення різних типів енергії та дослідження принципів отримання електроенергії від відновлювальних джерел енергії — енергія Сонця, вітру та потоку води. Виконуючи завдання учні досліджують
можливість генерування, передачі та зберігання енергії, отриманої з різних джерел, а також взаємодію між енергією, роботою та потужністю. У процесі роботи з набором учні засвоюють такі фізичні поняття як енергія, робота, потужність, ефективність, сила струму та ін. У нотатках для вчителя ви знайдете всю необхідну інформацію, корисні поради і пояснення, необхідні для роботи в класі.

Може знадобитися:

Посібник для вчителя “Наука та технологія частина 4” Посібник для вчителя містить в собі детально розроблені матеріали для проведення повноцінних занять.
Робочий зошит учня “Наука та технологія частина 4” Зошит для учня включає в себе набір завдань, що необхідно виконати на уроці. Детальний опис основних механізмів та основних понять, сприятимуть кращому засвоєнню основних понять фізики, математики та технології


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua