Набір укомплектований спеціальними елементами для конструювання пневматичних машин, що використовуються лише з базовим набором “Наука та технологія” 9686 . У набір входять: насоси різних розмірів, циліндри різних розмірів, з’єднувальні трубки, резервуар повітряний та манометр для вимірювання тиску.

Курс «Наука та технологія» включає в себе додаткові розділи – “Пневматика” та «Відновлювальні джерела енергії». Набір «Пневматика» відкриває чудову можливість вивчати науку про стиснуте повітря на базі набору «Наука та технологія», конструюючи моделі з реального життя. Цей набір містить завдання для створення 14-ти основних моделей, 4-х головних моделей та 8-х творчих моделей. Набір розроблений для використання в класах під час уроків з фізики, технологій або під час гурткових занять. В посібнику для вчителя ви знайдете
всю необхідну інформацію, корисні поради і пояснення, необхідні для роботи в класі і підготовки дітей до захопливої науково–технічної творчості.

Може знадобитися:

Посібник для вчителя “Наука та технологія частина 3” Посібник для вчителя містить в собі детально розроблені матеріали для проведення повноцінних занять.
Робочий зошит учня “Наука та технологія частина 3” Зошит для учня включає в себе набір завдань, що необхідно виконати на уроці. Детальний опис основних механізмів та основних понять, сприятимуть кращому засвоєнню основних понять фізики, математики та технології


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua