Замовити набір

 

Опис
Вік: 4-7
Артикул: 10750
Ціна: 299грн
Назва: Вантажівка технічної допомоги
Вирушай зі службою дорожніх робіт LEGO® Juniors ремонтувати вулиці! Виїдь вантажівкою на потрібну точку і розвантаж бетонозмішувач. Встанови загородження, щоб зупинити машини, і вилий цемент на яму. Коли він застигне, візьми інструменти та прибери, а тоді вирушай латати наступну діру.
Вік: 4-7
Артикул: 10751
Ціна: 599грн
Назва: Переслідування гірської поліції
Спрацювала сигналізація! Злодій проник у поліцейський сейф і викрав гроші! Хапай шолом і наручники, застрибуй в гелікоптер і вирушай на пошуки. Ось він де, мчить зі здобиччю горами на своєму квадроциклі. Нависай згори, опусти ланцюг і зачепи квадроцикл, щоб зупинити негідника. Відбуксируй його назад до в'язниці, а тоді відпочинь із заслуженою чашкою гарячого какао.
Вік: 4-7
Артикул: 10752
Ціна: 899грн
Назва: Напад Джокера на бетпечеру
Обороняй бетпечеру разом із Бетменом на його крутому бетмольоті! Запусти літак із печери, доки Робін стежить за розвитком подій із центру керування, та переслідуй Джокера на його оснащеному вогнеметами автомобілі! Обстріляй його бетдисками з бетмольоту та ухиляйся від динаміту, який Джокер кидає у відповідь. Чи вдасться тобі спіймати його і запроторити до в'язниці, перш ніж він накиває п'ятами?
Вік: 4-7
Артикул: 10754
Ціна: 699грн
Назва: Вуличний бій Людини-Павука проти Скорпіона
Наздожени Скорпіона разом із Людиною-Павуком на його автомобілі! Зістрибни з рампи на повній швидкості й переслідуй лиходія по вулицях міста – та стережися хвоста із жалом на машині Скорпіона! Вистрілюй жмутки павутиння із павутиностріла, щоб сповільнити його, а тоді вистріли велику павутину й остаточно зупини його. Чи вдасться тобі обплутати Скорпіона та уникнути жала? Тоді повертайся на базу на вулиці та проведи ще одну захоплюючу ніч, оберігаючи місто!
Вік: 4-7
Артикул: 10755
Ціна: 599грн
Назва: Переслідування на човні Зейна
Застрибуй у човен Зейна та разом мчіть на пошуки карти, що приведе вас до маски! Поспішай до храму, однак дивись, чи не з'явиться на мотоциклі Бурий Рубака, один із синів Гармадона. Онде він, швидко мчить уперед! Пришвартуй човен у доці й біжи сходами до храму, однак стережися пасток! Уникай ножів і змій, а тоді підчепи карту гаком із човна. Чи дістанешся ти до карти швидше за Бурого Рубаку?
Вік: 4-7
Артикул: 10756
Ціна: 699грн
Назва: Втеча птеранодона
Обережно, зараз почнеться виверження вулкана! Чекаючи на рятівний вертоліт, стеж за потоком лави. Ось і порятунок! Хапай мотузку, яку спустили з кабіни, і починай дертися нагору. Поспішай, шар лави вже поруч! Стривай, що це таке? Швидко наближається птеранодон, чи вдасться тобі втекти, перш ніж він наблизиться?
Вік: 4-7
Артикул: 10757
Ціна: 899грн
Назва: Рятувальна вантажівка раптора
Бери курячу ніжку й сідай у вантажівку! Вулкан на острові от-от почне вивергатися, і від тебе залежить, чи вдасться врятувати заблукалого раптора. Постав клітку на землю, відкрий дверцята, а тоді прикріпи курячу ніжку до палиці і замани динозавра в клітку. Чи вдасться вам із Оуеном врятувати раптора і вчасно втекти?
Вік: 4-7
Артикул: 10758
Ціна: 1699грн
Назва: Втеча тиранозавра
Стеж за брамою, тиранозавр на волі! Допоможи Клер і науковцю доглядати динозавреня та піклуватися про яйця, доки охоронець видирається на драбину, шукаючи велетенського динозавра. Поклади хот-дог в роботизовану руку і замани тиранозавра подалі від воріт. А тоді завантаж яйця у кузов вантажівки, відкрий браму і мчи у безпечне місце!
Вік: 4-7
Артикул: 10759
Ціна: 799грн
Назва: Погоня на дахах з Еластикою
Он там, на даху! Скрінслейвер намагається зламати супутник! Мчи з Еластикою на її еластоциклі до будинку, та стережися обертової турбіни. Видирайся на дах, спустися рекламним щитом і розтягнииися, щоб схопити вертоліт Скрінслейвера. Обережно, не дивися на гіпнопропелер, що обертається. Чи вдасться тобі зупинити лиходія?
Вік: 4-7
Артикул: 10760
Ціна: 899грн
Назва: Пограбування банку Підривайлом
Поглянь униз! Підривайло намагається проникнути в сейф метровілівського банку! Застрибуй у неймовірномобіль і мчи на двобій із лиходієм на його тунелері. Допоможи Місіс Неймовірній повернути здобич, доки Містер Неймовірний жбурляє ліхтар, щоб зупинити Підривайла та його тунелер. Чи встигнеш ти зупинити Підривайла, перш ніж він знову сховається під землю?
Вік: 4-7
Артикул: 10761
Ціна: 999грн
Назва: Велика втеча додому
Вдягай суперкостюм, будинок атакує лиходійка Брік! Допоможи Фіалці скористатися її силовим щитом, доки Шусть мчить на допомогу на своєму скейті. Обережно, вона стріляє кубиками із задньої частини машини! Посади Джек-Джека у вогняну кулю і запусти його з катапульти, щоб поцілити Брік. Відкрий панель керування за каміном, а тоді замани Брік за водоспад із секретною пасткою. Замкни її, а тоді вирушай на вечірку в басейні!
Вік: 4-7
Артикул: 10762
Ціна: 599грн
Назва: Час історії Бель
Поринь у казкові пригоди з діснеївською принцесою Бель і її друзями в замку Чудовиська з цим набором «Вечірня казка Бель» серії LEGO® Juniors (10762). Завари чаю з пані Поттс, а тоді навантаж возик, допоможи Чіпові видертися на нього, і вирушайте до парку. Після чаювання покрутися з Когсвортом на чарівному столі та повертайся до вежі почитати неймовірну діснеївську казку про красуню і чудовисько з улюбленою принцесою серії LEGO® ǀ Disney Princess!
Вік: 4-7
Артикул: 10763
Ціна: 1199грн
Назва: Будиночок Стефані біля озера
Пакуй речі та вирушай на літню вечірку в будиночку Стефані біля озера серії LEGO® Juniors (10763). Перекуси на кухні та заплануй собі розваги на день, а тоді вирушай бавитися на озері. Влаштуй перегони на водяних мотоциклах з Андреа та Олівією, а тоді підсмаж зефір на вогнищі. Перед сном можна подивитися матч по телевізору. Уранці перед сніданком покидай м'яч у кільце, а тоді на весь день поринь у нові захопливі пригоди на воді!
Вік: 4-7
Артикул: 10764
Ціна: 1699грн
Назва: Центральний аеропорт
Придбай квиток на літак і вирушай до центрального аеропорту серії LEGO® Juniors (10764)! Постав багаж на стрічку конвеєра та вийди назовні подивитися, як у вантажний літак складають пошту та посилки. Пілот зайняв своє місце в кабіні пасажирського літака, і пасажирів запрошують на посадку! Час вирушати на веселі канікули із серією LEGO Juniors !
Вік: 4-7
Артикул: 10765
Ціна: 499грн
Назва: Підводний концерт Аріель
Прокатайся на запряженій дельфінами королівській кареті разом із діснеївською принцесою Аріель під час її підводного концерту серії LEGO® Juniors (10765)! Зустрінься із Флаундером і знайдіть таємничу скриню, повну скарбів. А тоді повертайся до замку на концерт Аріель, адже Себастьянові не терпиться розпочати шоу. З твоєю улюбленою принцесою серії LEGO ǀ Disney Princess пригоди ніколи не закінчуються!