news

Компанія «Інноваційні освітні рішення» стала освітнім партнером конкурсу зі створення найбезпечнішої школи мрії у Minecraft: Education Edition, який організовували ЮНІСЕФ Україна разом із Microsoft Україна .

Наші розробники створили спеціальний світ в освітній версії Minecraft:EE для реалізації школи, яка буде максимально безпечною в умовах пандемії. У спеціальному світі Minecraft:EE ми передбачили елементи, які стали у пригоді всім учасникам при реалізації своєї ідеї – мило, маски, антисептики та дезінфентори. А наші розробниці долучилися до команди суддів, що оцінювали роботи та визначали переможців.

Конкурс «Створи найбезпечнішу школу мрії у Minecraft!» тривав у період з з грудня 2020 року по лютий 2021-го. Він став однією з форм донесення норм превенції COVID-19 до школярів на сході України.

На чолі з учителями школярі зі шкіл Донецької та Луганської областей презентували власні варіанти безпечної школи. Кожна команда відобразила свої знання норм превенції COVID-19 під час «побудови» безпечної школи.

22 лютого 2021 року було оголошено переможця конкурсу “Створи найбезпечнішу школу мрії у Minecraft!”.

Школою-переможницею стала Маріупольська ЗОШ №51 з проєктом T.R.Y. School

Команда-переможець отримує головний подарунок – фізично реалізовану 3D-модель безпечної школи мрії, почесну грамоту переможця та участь у програмі з робототехніки та проєктної діяльності – FIRST LEGO League Challenge, задля чого отримає набір із робототехніки LEGO Education SPIKE Prime та комплект завдань до нього. Все це допоможе команді від школи створити, модернізувати та запрограмувати власного робота для виконання спеціальних місій. Команда представить результати своєї роботи  на онлайн-турнірі в м. Маріуполі 20 березня 2021 року.

Обрати найкращий проєкт – був ще той виклик! Адже всі ідеї вразили, тому судді вирішили нагородити не одну команду, а ше 4:   

– Костянтинівський заклад загальної середньої освіти №1

– Верхньопокровська гімназія

– Маріупольська Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44

– Маріупольський заклад загальної середньої дошкільної освіти № 39 ім. В. Є. Прокопенка.

ЮНІСЕФ вирішив нагородити ці чотири команди, відшкодувавши витрати на участь у конкурсі програми з робототехніки та проєктної діяльності — FIRST LEGO League Challenge, а саме в онлайн-турнірі в м. Маріуполь 20 березня 2021 року. Тож усі школи отримають набори з робототехніки LEGO Education SPIKE Prime та комплекти завдань до них, де є все необхідне для створення та програмування власного робота. 

Спеціальною нагородою від компанії “Інноваційні освітні рішення” відзначено Добропільський НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4.

Ця команда отримує комплект книг з роботи з Minecraft для розвитку, натхнення та створення креативних проєктів.

Дякуємо усім учасникам та учасницям за участь у конкурсі. Ви надихаєте своїми ідеями!