Замовити набір

 

Опис набору
Вік: 16+
Артикул: 10256
Ціна: 9999грн
Назва: Тадж-Махал
Замовити набір
Відтвори одне з архітектурних див світу за допомогою набору «Тадж-Махал» серії LEGO® Creator Expert. Уперше побачивши світ у 2008 р., ця дивовижна LEGO-версія будівлі, яку вважають одним із найвідоміших у світі символів любові, повертається, щоб відзначити свій 10-річний ювілей. Ця модель LEGO складається з понад 5900 деталей, відтворюючи велич мармурового мавзолею кольору слонової кістки. Головний акцент покладено на деталізовані фасади будівлі з високими арками, балконами, арочними вікнами та вигадливими елементами. Стрімкі мінарети, центральний і бічний куполи вкривають декоративні шпилі, а підвищена платформа, оточена різьбленими арками й витонченою мозаїкою, додає цій чудовій моделі довершеності.
Вік: 16+
Артикул: 10258
Ціна: 3999грн
Назва: Лондонський автобус
Замовити набір
Вирушай у ностальгічну подорож на копії всесвітньо відомого двоповерхового лондонського автобуса серії LEGO® Creator Expert. Візьмися за поручень і піднімайся на задню площадку, на якій стоїть смітник для використаних квитків і вогнегасник. Вийди напівспіральними сходами на оглядову платформу, де на тебе чекають затишні сидіння і кілька дрібниць: забута парасолька, газета, порожня бляшанка й навіть стара жуйка, приліплена під потертим сидінням. Відсунь двері, щоб зазирнути до водійської кабіни з панорамним лобовим склом, підніми капот і розглянь двигун, зніми дах та горішню платформу, щоб отримати доступ до салону та вибрати свій улюблений період у Лондоні – 50-і роки чи сьогодення – за допомогою двосторонніх плакатів із рекламою перевезень. Упізнавані контури й вигини яскраво-червоного корпуса, спеціальні шини зі стандартним профілем і рейсова табличка – ця чудова модель випромінює автентичність та має цікаві деталі, що передають настрій і дух відомого символу Лондона!
Вік: 12+
Артикул: 10259
Ціна: 2199грн
Назва: Сільська залізнична станція взимку
Замовити набір
Сніг тане, і це лише радує тих, хто саме вирушає додому на зимові канікули, на сільській залізничній станції взимку повно збуджених подорожніх. Годинникова вежа і ліхтарі святково прикрашені, баріста в кафе готує смачну гарячу каву з еспресо-машини, а касир за стійкою обслуговує радісних пасажирів, що стоять на платформі. Підніми шлагбаум на переїзді і допоможи водієві автобуса висадити пасажирів. Тоді розвантаж валізи та запаковані подарунки з багажника і під‘їдь до платформи, де можна почитати газету й відпочити в очікуванні зимових свят. Привези додому магію зимових свят з цим чудовим святковим набором серії LEGO® Creator Expert.