SPIKE
Базовий набір LEGO Education SPIKE Prime – це освітній рішення, спеціально розроблене для ведення навчальної STEAM-діяльності в 5-7 класах основної школи.

Серцем Базового набору SPIKE ™ Prime є спеціальний Програмований Хаб.

Це сучасне, але простий у використанні пристрій у формі кубика, оснащене шістьма портами введення-виведення, світловий матрицею, модулем Bluetooth, динаміком, 6-осьовим гіроскопом і акумуляторною батареєю.

Базовий набір SPIKE ™ Prime також включає в себе високоточні мотори і датчики, які, в поєднанні з великою кількістю різноманітних елементів, дають учням можливість вигадувати і збирати дивовижних роботів, автономні роботизовані пристрої та інші інтерактивні моделі.

Завдяки наявності у Хаба великого числа точок кріплення елементів LEGO®, моторів і датчиків, а також можливості використовувати нові великі елементи для збірки, ваші учні зможуть витрачати менше часу на складання і більше – на навчання.

Всі елементи набору поставляються в зручному для зберігання пластиковому коробі. До складу набору також входять два сортувальних лотка. Їх використання дозволяє скоротити час на підготовку до занять і заощадити робочий простір.