Базовий набір LEGO® Education SPIKE™ Prime

Kids and Spike Prime

9 січня 2020 року стартував продаж базового набору LEGO® Education SPIKE™ Prime (45678 ) в Україні та світі.

Базовий набір SPIKE™ Prime – це освітнє рішення для впровадження STEАM-напрямку для учнів 5-7 класів. У ньому ідеально поєднуються яскраві елементи LEGO, прості у використанні електронні компоненти та інтуїтивно зрозуміла мова програмування, створена на базі Scratch. За допомогою цього рішення ваші учні в рамках захоплюючого ігрового навчання зможуть розвивати навички критичного мислення і розв’язання задач однаково успішно, не зважаючи на рівень підготовки і вік. Для навчання доступні прості в реалізації стартові проекти і безмежні можливості для творчого проектування. Базовий набір SPIKE™ Prime допоможе школярам здобути ключові STEАM-компетенції, аби вони стали справжніми інженерами майбутнього.

 

На учнів чекає практичне навчання: від простих уроків з вивчення базових принципів програмування або інженерного проектування до безмежного польоту творчої фантазії в рамках захоплюючих STEАM-проектів.

Spike

Серцем базового набору SPIKE™ Prime є програмований Хаб. Це сучасний, але простий у використанні пристрій у формі кубика, оснащений шістьма універсальними портами введення-виведення, світловою матрицею 5×5, вбудованим адаптером Bluetooth, динаміком, 6-осьовим гіроскопом і акумуляторною батареєю, що знімається. Набір SPIKE™ Prime також містить високоточні мотори і датчики, які, в поєднанні з великою кількістю різноманітних елементів LEGO, дають учням можливість придумувати і конструювати дивовижних роботів, автономні роботизовані пристрої та інші інтерактивні моделі.

Всі елементи набору поставляються в зручному для зберігання пластиковому коробі. До складу також входять два сортувальних лотки. Їх використання дозволяє скоротити час на підготовку до занять та економно використовувати робочий простір.

Навчальні курси, або модулі SPIKE™ Prime, призначені для учнів 5-7 класів та здебільшого оптимізовані для проведення 45-хвилинних занять. Вони дозволяють підвищити темпи освоєння предметів STEAM, стимулюють розвиток критичного мислення і навичок вирішення складних завдань у всіх учнів, незалежно від рівня їх підготовки.

Spike Prime

На кожному уроці учні будуть фокусуватися на одному певному етапі проектування:
– визначенні проблеми,
– розробці прототипів,
– тестування рішення,
– оцінці успішності вирішення.

На заключному занятті курсу учні об’єднають отримані знання в рамках одного проекту, який передбачає розробку моделі, призначеної для вирішення певної проблеми.

Ми впевнені: ще ніколи навчання не було таким веселим і ефективним одночасно!

Наявність наборів та ціни уточнюйте у відділі продажу Компанії “Інноваційні Освітні Рішення”

 

Kids and Spike Prime


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua