Курс «Наука та технологія» відкриває унікальну можливість відчути себе юними науковцями, інженерами та дизайнерами. Завдання та обладнання даного курсу дозволяє дітям реалізувати свої знання з конструювання та природничих наук. Курс буде у нагоді вчителю початкових класів, технологій та фізики. Допоможе підійти творчо до викладання
таких важливих і складних тем з механіки, як енергія, швидкість, потужність, прискорення, робота, ККД та ін.

На заняттях діти конструюють цікаві моделі використовуючи спеціальний набір LEGO education, проводять експерименти, дослідження, аналізують отримані результати, роблять висновки, вивчаючи таким чином основні фізичні закони.

Посібники для вчителя містять в собі детально розроблені матеріали для проведення повноцінних занять (понад 50 академічних годин). Результати досліджень та експериментів рекомендовано записувати в спеціальний робочий зошит учня.

“Наука та Технологія” може бути ознайомчим та мотиваційним курсом перед вивченням шкільного курсу фізики, зокрема його можна використовувати як цікавий метод проведення лабораторних робіт на уроках з фізики.

Підготовка вчителів. Ознайомлення з принципами навчання за програмою LEGO Education. Розгляд особливостей викладання курсу “Наука та технологія” та набору 9686 . Тривалість навчання – 4 години. Група до 5 осіб включно.


Марія Юрескул
Менеджер з розвитку освітніх рішень
Моб.: +380 99 021 13 55
e-mail: m.yureskul@ies.org.ua