Замовити набір

 

Опис
Вік: 16+
Артикул: 70620
Ціна: 9499грн
Назва: NINJAGO® Місто
Досліджуй дивовижне NINJAGO®-Сіті у височині! Разом з іншими мешканцями відвідай традиційний рибний базар. Подзвони по телефону, перейди через міст та прокатайся на човні. Піднімися ліфтом оглянути чудову квартиру Ллойда Гармадона та Місако. Візьми трохи готівки в банкоматі та походи по крамницях одягу і книгарнях із коміксами. Вибери тарілку на конвеєрі в суші-барі на даху й насолодися чудовим видом. Незалежно від твого вибору, у Ніндзяго-Сіті ніколи не буває нудно!
Вік: 6-14
Артикул: 70633
Ціна: 299грн
Назва: Майстер спін-джитсу Кай
Стань майстром спін-джитсу разом із Каєм! Помісти червоного ніндзя в капсулу разом із його сюрикенами, прикріпи до спіннера та смикни пусковий стержень. Крутися, обертайся, стрибай і вивчай приголомшливі трюки, як то Орбіта. Потім придумай власні трюки та приголомш ними своїх друзів — і стань визнаним майстром спін-джитсу!
Вік: 6-14
Артикул: 70634
Ціна: 299грн
Назва: Майстер спін-джитсу Нія
Похизуйся своїми навичками спін-джитсу разом із Нією! Помісти водяну ніндзя в капсулу разом із її сюрикенами, прикріпи до спіннера та смикни пусковий стержень. Крутися, обертайся, стрибай і вивчай приголомшливі трюки, як то Дзен. Потім придумай власні трюки та приголомш ними своїх друзів — і стань майстром над майстрами спін-джитсу!
Вік: 6-14
Артикул: 70635
Ціна: 299грн
Назва: Майстер спін-джитсу Джей
Стань ніндзя та покажи свої трюки спін-джитсу разом із Джеєм! Помісти синього ніндзя в капсулу разом із його сюрикенами, прикріпи до спіннера та смикни пусковий стержень. Крутися, обертайся, стрибай і вивчай неймовірні трюки, як то Стрибуча жаба. Потім придумай власні трюки та приголомш ними своїх друзів — і стань абсолютним майстром спін-джицу!
Вік: 6-14
Артикул: 70636
Ціна: 299грн
Назва: Майстер спін-джитсу Зейн
Похизуйся своїми навичками спін-джитсу разом із Зейном! Помісти льодового ніндзя в капсулу разом із його сюрикенами, прикріпи до спіннера та смикни пусковий стержень. Крутися, обертайся, стрибай і вивчай божевільні трюки, як то Дрейф. Потім придумай власні трюки та приголомш ними своїх друзів — покажи, хто справжній майстер спін-джитсу!
Вік: 6-14
Артикул: 70637
Ціна: 299грн
Назва: Майстер спін-джитсу Коул
Розвинь свої вміння спін-джитсу разом із Коулом! Помісти чорного ніндзя в капсулу разом із його сюрикенами, прикріпи до спіннера та смикни пусковий стержень. Крутися, обертайся, стрибай і вивчай круті трюки, як Нокаут. Потім придумай власні трюки та приголомш ними своїх друзів — і стань легендарним майстром спін-джитсу!
Вік: 7-14
Артикул: 70638
Ціна: 599грн
Назва: Катана V11
Наздожени Люка Каннінгема на мотоциклі разом із Каєм на його дивовижному човні «Катана V11». Люк мчить по каналу, тож доведеться ввімкнути швидкісний режим, щоб його впіймати. Розправ прискорювачі для атаки та стріляй із пружинних шутерів. А потім хапай катани Кая та виходь на дуель із синами Гармадона один на один!
Вік: 7-14
Артикул: 70639
Ціна: 899грн
Назва: Вуличні перегони змій
Влаштуй перегони із Містером Е, що роз’їжджає на своєму диявольському онібайку, проти нього – ви із Зейном на суперкрутому мотоциклі. Розправляй шипові шутери та направляй їх на негідника, сина Гармадона. Остерігайся шипових шутерів і колючих лез онібайка, що в будь-який момент можуть тебе зачепити. Запусти дрона та атакуй із неба. Постарайся дістатися до онімаски помсти, перш ніж це зробить Містер Е, і не дай йому стати сильнішим із тілом демона та двома додатковими руками!
Вік: 8-14
Артикул: 70640
Ціна: 1349грн
Назва: Штаб-квартира синів Гармадона
Вдеріться до штаб-квартири Синів Гармадона разом із Ллойдом та Зейном у вигляді Ягуара-Змії! Активуйте спіннер спін-джитсу Ллойда та розкрутіться до бою. Атакуй банкомат, проте остерігайся рухомих стін і обертової зброї в підземному додзьо. Однак не забувай про Ультра Вайолет та її приплічників, що атакують на онібайку. Розпочни бій із Нейлз і Скіпом Вішезом, а потім прорвися крізь вхідну браму на спіннері та звільни онімаску ненависті!
Вік: 9-14
Артикул: 70633
Ціна: 1349грн
Назва: Позашляховик ніндзя
Розпочинай вирішальну битву за онімаску ненависті разом із Ллойдом на його позашляховику ніндзя! Скористайся швидкісним режимом і наздожени Ультра Вайолет на її кам’яному прискореному мотоциклі. Перемкнись у режим атаки й автоматично стріляй із швидкісних шутерів! Вистрибуй із кабіни та об’єднайся з Нією, щоб здолати лиходійку. Ухиляйся від ударів, які наносить Ультра Вайолет булавою, і хапай маску!
Вік: 8-14
Артикул: 70642
Ціна: 299грн
Назва: Кіллоу проти Самурая X
Стань лицем до лиця з могутнім Кіллоу разом із Самураєм Х і Джеєм! Затрибуй у кабіну робота Самурая Х і стріляй із шипових шутерів в онімотоцикл Кіллоу. Остерігайся розкладних лез і дискової пилки, що обертається на шаленій швидкості на онімотоциклі. Атакуй власними обертовими лезами робота, однак стережись — Кіллоу став на скейтборди та стріляє зі своїх шипових шутерів на прискорювачі. Ухиляйся від його загостреної біти та відбивайся нунчаками Джея. Разом ви маєте перемогти Кіллоу та дістати онімаску обману!
Вік: 8-14
Артикул: 70643
Ціна: 2299грн
Назва: Храм воскресіння
Досліди Храм воскресіння разом із Коулом, Ллойдом... і таємничим малям! Остерігайся скелета та не потрап до в’язниці павука. Знайди онімаски, заховані за стінами, що обертаються. Скинь Містера Е та Бурого рубаку вниз головою у люк, щоб дістати могутні маски. Чи вдасться тобі завадити Синам Гармадона перетворити храм добра на обитель зла і повернути Лорда Гармадона до життя?
Вік: 8-14
Артикул: 70644
Ціна: 499грн
Назва: Повелитель Золотого дракона
Здіймайся високо вгору з флаєром «Повелитель Золотого дракона» серії LEGO® NINJAGO® (70644)! Починай тренування з конструювання ручки з кубиків LEGO®. Потім помісти Золотого майстра в капсулу, приєднай гвинт і крила дракона, а тепер різко смикни пусковий трос. Виконуй дивовижні повітряні трюки, як-от «Драконів переворот», і проводь із друзями змагання, наприклад «Мисливець на драконів». Чи вдасться тобі стати абсолютним Повелителем дракона?
Вік: 8-14
Артикул: 70645
Ціна: 499грн
Назва: Коул – Повелитель дракона
Стань справжнім ніндзя з неперевершеним флаєром «Коул – Повелитель дракона» серії LEGO® NINJAGO® (70645)! Починай тренування з конструювання ручки з кубиків LEGO®. Потім помісти Коула в капсулу, приєднай гвинт і крила дракона, а тепер різко смикни пусковий трос. Виконуй захопливі повітряні трюки, як-от «Драконів удар», і проводь із друзями змагання, наприклад «Дуель драконів». Чи вдасться тобі стати легендарним Повелителем дракона?
Вік: 8-14
Артикул: 70646
Ціна: 499грн
Назва: Джей – Повелитель дракона
Вивчай приголомшливі нові прийоми ніндзя з флаєром «Джей – Повелитель дракона» серії LEGO® NINJAGO® (70646)! Склади ручку з кубиків LEGO, помісти Джея в капсулу, приєднай гвинт і крила дракона, а тепер різко смикни пусковий трос. Виконуй видовищні трюки, як-от «Драконове піке», і проводь із друзями змагання, наприклад «Політ дракона». Чи маєш ти задатки, щоб стати справжнім Повелителем дракона?
Вік: 8-14
Артикул: 70647
Ціна: 499грн
Назва: Кай – Повелитель дракона
Здіймайся ввись із флаєром «Кай – Повелитель дракона» серії LEGO® NINJAGO® (70647)! Починай тренування з конструювання ручки з кубиків LEGO®. Помісти Кая в капсулу, приєднай гвинт і крила дракона, а тепер різко смикни пусковий трос. Виконуй захопливі трюки в стилі ніндзя, як-от «Драконове око», і проводь із друзями змагання, наприклад «Драконові дротики». Чи вдасться тобі довести, що ти справжній Повелитель дракона?
Вік: 8-14
Артикул: 70648
Ціна: 499грн
Назва: Зейн – Повелитель дракона
Стрімко лети до слави ніндзя з флаєром «Зейн – Повелитель дракона» серії LEGO® NINJAGO® (70648)! Розпочинай тренування з конструювання ручки з кубиків LEGO. Помісти Зейна в капсулу, приєднай гвинт і крила дракона, а тепер різко смикни пусковий трос. Виконуй божевільні трюки, як-от «Драконове гніздо», і проводь із друзями змагання, наприклад «Батіг дракона». Чи маєш ти відповідні вміння, щоб стати справжнім Повелителем дракона?
Вік: 6-14
Артикул: 70650
Ціна: 699грн
Назва: Крило долі
Побудуй літак «Крила долі» із серії LEGO® NINJAGO® (70650) з уламків «Дарунка долі» та запускай його в небо разом із Каєм! Мчи над пустелею та стріляй із шипових і пружинних шутерів цього чудового літака. Остерігайся Джет-Джека, що підлетіла зі своїм реактивним ранцем і списом і нападає. Тримай оборону катанами Кая та вхопи першим коштовний Меч із драконячих кісток!
Вік: 6-14
Артикул: 70651
Ціна: 699грн
Назва: Бій у тронній залі
Приєднуйся до небезпечної місії «Бій у тронній залі» серії LEGO® NINJAGO® (70651) та звільни Ллойда з Палацу Секретів! Проламай стіну і прорвися до тронної зали разом зі Скайлор. Разом із Нією відбий атаку принцеси Харумі, але будь напоготові – у Харумі гострі катани й золоті мечі. Хапай ключ від секретної кімнати в тронній залі та допоможи Самураю X визволити Ллойда з в’язниці, а потім утікайте всі разом!
Вік: 8-14
Артикул: 70652
Ціна: 1349грн
Назва: Буревісник
Разом із Джеєм сідлай Буревісника, дракона-блискавку, з набору LEGO® NINJAGO® 70652 і стріляй блискавками з його рота! Та будь напоготові, адже Безногий батечко намагається зупинити цю могутню істоту гарпуном і ланцюгом із каменю помсти! Махни хвостом дракона та відправ його в далекий політ, а Зейн розбереться з Мордоворотом. Чи вдасться тобі перемогти мисливців на драконів за допомогою Мечa з драконячих кісток та здобути коштовний Драконів нагрудник?
Вік: 9-14
Артикул: 70653
Ціна: 2199грн
Назва: Палій
Допоможи Каю та Коулу спасти Палійку, матір усіх драконів, від мисливців! Махни крилами могутньої Палійки з набору LEGO® NINJAGO® 70653 і знешкодь шипові шутери на мисливському гелікоптері. Прихлопни мисливців, що спустилися на своєму гелікоптері, її могутнім хвостом, але не дай спокусити себе соковитою смаженою індичкою, яку підсовують Палійці під ніс! Чи вдасться воїнам ніндзя перемогти Хеві-Метала, Гризака, Джет-Джека й Мордоворота та дістати дорогоцінну Драконячу броню? Усе залежить від тебе!
Вік: 9-14
Артикул: 70654
Ціна: 2999грн
Назва: Дизельнавт
Небезпека! Залізний барон, Хеві-Метал, Череполам і Мордоворот наступають у своєму міцному танку Дизельнавті з набору LEGO® NINJAGO® 70654! Хапайся за зброю та приєднуйся до бою з Ву-підлітком, Джеєм і Зейном. Ухиляйся від пружинних шутерів і ніндзяхапального крана Дизельнавта. Намагайся не потрапити до в’язниці цієї жахливої машини та зупини лихих мисливців на драконів, що намагаються заволодіти Драконячею бронею!
Вік: 9-14
Артикул: 70655
Ціна: 4699грн
Назва: Драконяче провалля
Разом із героями ніндзя поспішай до Драконячого провалля з набору LEGO® NINJAGO® 70655 і звільни драконів, яких захопив Залізний барон і мисливці на драконів! Ухиляйся від пострілів подвійними снарядами з верхівки сторожової вежі. Захисти Повелителя драконів, одягнутого в повну Драконячу броню. Стережися! У в’язниці є люк, через який герої ніндзя можуть впасти в яму з лютим Земляним драконом. А в цей час Залізний барон спостерігає за подіями зі свого трону.
Вік: 12+
Артикул: 70657
Ціна: 7499грн
Назва: Доки Ніндзяго-Сіті
Приготуйся до комедії, хаосу та боротьби з набором «Доки Ніндзяго-Сіті» серії THE LEGO® NINJAGO MOVIE™ (70657)! Керуй краном у затоці та вирушай на прогулянку в човні. Покрути індичку на вертелі в продуктовому магазині, але не втрачай пильності – Рядовий Паффер уже заглядає у вітрину з продуктами. Оглянь шедеври скульптура Рамні в його майстерні та попрацюй над своїми бойовими навичками ніндзі в додзьо Дарета. Дізнайся по карті про подорожі дослідника Ранді, а потім насолодися чашечкою чаю в кімнаті, де живе він і Містейк. Поміняй рекламні щити, придбай напій в автоматі й оплати відеоігри в салоні, де на даху видніється велика рожева куля у формі свинячої голови. Ти навіть можеш відтворити легендарну сцену зі стрічки «Лего. Фільм: Ніндзяго», коли Зелений ніндзя Ллойд вступає в поєдинок із Гармадоном на дахах будинків. У доках завжди вирує життя!
Вік: 8-14
Артикул: 70658
Ціна: 1699грн
Назва: Оні Тітан
Приєднуйся до сміливої місії Ллойда та Нії заради спасіння Ніндзяго-Сіті® від Оні Титана з набору LEGO® NINJAGO 70658! Ухиляйся від його здоровенних катан і не попадайся під обстріл дискових шутерів. Відбивай атаки Лорда Гармадона та Харамі Ллойдовим мечем і Ніїною подвійною косою. Тобі знадобиться вся майстерність ніндзя, щоб перемогти цих лютих ворогів і здолати могутнього Титана!