Замовити набір

 

Опис
Вік: 5-99
Артикул: 10401
Ціна: 149грн
Назва: Веселкові розваги
Замовити набір
Яка вона - чарівна країна? Відчуй радість творіння з кубиками LEGO®, склади яскравий літак і здіймайся у височінь, або ж розвивай уяву і складай нових фантастичних істот. Будь-яку фантазію можна скласти, перебудувати і гратися цілісінький день. Маленькі кубики можуть надихнути на великі задуми!
Вік: 5-99
Артикул: 10402
Ціна: 299грн
Назва: Цікаве майбутнє
Замовити набір
Як роботи допомагатимуть нам у майбутньому? Поринь у радість творчості з кубиками LEGO® і склади робота, що допомагатиме з хатніми обов'язками, чи найшвидший у світі карт для участі в перегонах. Будь-яку фантазію можна скласти, перебудувати і гратися цілісінький день. Маленькі кубики можуть надихнути на великі задуми!
Вік: 5-99
Артикул: 10403
Ціна: 599грн
Назва: Світ розваг
Замовити набір
Що може зробити світ веселішим? Склади відповідь із кубиків LEGO®! Досліджуй підводний храм і відкривай його таємниці, а тоді застрибуй у вертоліт і вирушай на пошук нових пригод. Будь-яку фантазію можна скласти, перебудувати і гратися цілісінький день. Маленькі кубики можуть надихнути на великі задуми!
Вік: 5-99
Артикул: 10404
Ціна: 899грн
Назва: Дно океану
Замовити набір
Що на дні океану? Відкривай нові грані уяви з кубиками LEGO®! Досліджуй океанські глибини, скільки класних риб можна там знайти? Потім вирушай на поверхню і борони замок від дракона, що дихає вогнем, а тоді застрибуй в ракету і підкоряй нові висоти. Будь-яку фантазію можна скласти, перебудувати і гратися цілісінький день. Маленькі кубики можуть надихнути на великі задуми!
Вік: 5-99
Артикул: 10405
Ціна: 1499грн
Назва: Місія на Марс
Замовити набір
Як можна подорожувати в часі? Втілюй оригінальні ідеї та поринь у веселу творчість із кубиками LEGO®! Застрибуй у космічний корабель і досліджуй зірки, а тоді сідай за ударну установку і влаштуй концерт друзям. А тоді вирушай на пошук пригод на класному піратському кораблі і поринь у битву з небаченою морською потворою. Будь-яку фантазію можна скласти, перебудувати і гратися цілісінький день. Маленькі кубики можуть надихнути на великі задуми!
Вік: 5-99
Артикул: 10712
Ціна: 599грн
Назва: Кубики і механізми
Замовити набір
Створи яскравий і барвистий світ рухливих моделей і цікавих функцій за допомогою цього захоплюючого набору серії LEGO® Classic. Склади вертоліт із обертовим гвинтом, карусель, мавпу, що гойдається, яскраві соняшники, що повертають квіти, чи веселу сову із рухомими очима – можливостей безліч. Вигадуй, створюй і грайся – це все можливо завдяки наборам для конструювання серії LEGO Classic!
Вік: 4-99
Артикул: 10713
Ціна: 599грн
Назва: Скринька для творчості
Замовити набір
Грайся кубиками LEGO®, розкладеними у цій логічно організованій та міцній скриньці для творчості серії LEGO Classic. Відкрий жовту скриньку із яскравими барвистими кубиками, та поринь у розваги, створюючи чудових істот, класні машини, затишні будинки й будь-що інше, що підкаже уява. Потім розклади кубики по відділеннях, як тобі зручно, і можна вирушати!
Вік: 4-99
Артикул: 10714
Ціна: 279грн
Назва: Базова пластина синього кольору
Замовити набір
Склади затишний будинок на узбережжі, відкритий басейн, корабель у морі чи будь-що, що підкаже уява. Ця чудова базова пластина синього кольору – досконалий початок для моделей LEGO®!
Вік: 4-99
Артикул: 10715
Ціна: 799грн
Назва: Кубики і колеса
Замовити набір
Складай різноманітні засоби пересування, починаючи від крісла на колесах і закінчуючи кінною упряжкою, завдяки цьому спеціальному набору серії LEGO® Classic, до якого входять колеса та шини різних форм і кольорів. У ньому ти також знайдеш інші елементи LEGO, зокрема кубики, форми та очі. Скейтборд, морозивна ятка, повнопривідний автомобіль із туристичним причепом – із набором «Кубики й колеса» твоя творчість розженеться на повну!
Вік: 4-99
Артикул: 10717
Ціна: 1999грн
Назва: Кубики-кубики-кубики
Замовити набір
Поринь у безмежний світ захопливої творчості з цим класичним набором «Кубики-кубики-кубики» серії LEGO® Classic (10717)! Вирушай під вітрилами стрімкого галеона до древнього замку, де мешкає зачарована жаба. Побудуй затишний заміський будиночок, розмісти в ньому грамофон із платівкою, класичний червоний телефон і симпатичну слониху з малюком – варіантів не злічити! Фантазуй, будуй і грай, використовуючи всі 1500 барвистих деталей LEGO®, зокрема будівельні кубики, форми, колеса й очі.