Ми віримо, що саме в початкових класах закладається фундамент майбутнього успішного навчання. Пропонуючи спеціальні практико-орієнтовані освітні рішення, ми прагнемо заохотити учнів проявляти свою допитливість, творче і критичне мислення, вміння вирішувати нестандартні завдання. Ми намагаємося зробити так, щоб ваші учні щиро полюбили вчитися і вміли домагатися поставлених цілей.

Ми пропонуємо ефективні освітні рішення для ключових предметів початкової школи: рідної або іноземної мови, математики, літературного читання, навколишнього світу, технології, інформатики, риторики, незмінно фокусуючись на розвитку і формуванні найбільш важливих в 21-му столітті компетенцій та умінь.

Усі пропоновані нами методичні матеріали засновані на практичному діяльнісного підходу, який мотивує дітей до вирішення нестандартних завдань, використовуючи свій реальний життєвий досвід крім знань, засвоєних у стінах школи. Наявність товарів та ціни уточнюйте у відділі продажу Компанії “Інноваційні Освітні Рішення” за телефоном: +380 (44) 577 29 29.